![«Φίλοι μου αγαπημένοι είμαι ο Θανάσης, ένας από εσάς»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/03/giannakopoulos-2.jpg)
«Φίλοι μου αγαπημένοι είμαι ο Θανάσης, ένας από εσάς»
Αυτό ακριβώς ήταν ο Θανάσης Γιαννακόπουλος. Ένας αληθινός φίλαθλος. Ένας πραγματικός οπαδός του Παναθηναϊκού. Από την πρώτη μέχρι την τελευταία του μέρα
«Φίλοι μου αγαπημένοι, είμαι ο Θανάσης, ο ένας από εσάς. Γεια σας και χαρά σας». Με αυτές τις κουβέντες ο Θανάσης Γιαννακόπουλος απευθυνόταν πάντα στον κόσμο του Παναθηναϊκού. Κουβέντες που πήγαζαν από την ψυχή του. Βγαλμένες από την καρδιά του.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις