![Στην Ολλανδία ο Γιώργος Σαββίδης](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/07/savvidis-1.jpg)
Στην Ολλανδία ο Γιώργος Σαββίδης
Στο Άπελντοορν θα βρεθεί σήμερα το πρωί ο Γιώργος Σαββίδης, προκειμένου να έχει μια πρώτη επαφή με τον Αμπέλ Φερέιρα για τα μεταγραφικά θέματα της ομάδας παρουσία και του Μάριο Μπράνκο
Spotlight
-
Κέρδισε... βραβείο για τον πιο ανόητο θάνατο - Δικηγόρος έπεσε από ουρανοξύστη για να αποδείξει ότι έχει δίκιο
-
Πρώτη φορά κατηγορούμενοι κυκλώματος εκβιαστών συνδέονται με οπαδική βία λέει η Δημογλίδου
-
«Απειλείται το ζωικό κεφάλαιο της Περιφέρειας» - Νέο κρούσμα πανώλης σε αιγοπρόβατα στη Λάρισα
-
Συναγερμός στη Γάζα: Ανιχνεύτηκε πολιομυελίτιδα στα λύματα - Σε κίνδυνο χιλιάδες άνθρωποι
Την πρώτη τους επαφή θα έχουν σήμερα στην Ολλανδία ο Γιώργος Σαββίδης και Αμπέλ Φερέιρα. Το μέλος της διοίκηση του ΠΑΟΚ, αναμένεται να βρεθεί στο κέντρο προετοιμασία του Δικεφάλου στο Άπελντοορν προκειμένου να βοηθήσει με την παρουσία του να τρέξουν κάποια θέματα που αφορούν την ομάδα.
Οι δύο άνδρες αναμένεται να έχουν μια πρώτη συνάντηση δεδομένου πως ο 40χρονος τεχνικός δεν έχει βρεθεί για την ώρα στην Θεσσαλονίκη καθώς μετέβη απευθείας από την Πορτογαλία στην Ολλανδία, για να ηγηθεί της προετοιμασία του Δικεφάλου.
Η συζήτηση θα αφορά τα μεταγραφικά θέματα της ομάδας και κυρίως την απόκτηση παικτών πρώτης γραμμής. Όπως σας έχουμε ενημερώσει από to10.gr οι Ασπρόμαυροι ψάχνουν για χαφ και επιθετικό.
Επίσης θα αποφασισθεί ποιοι ποδοσφαιριστές θα κοπούν από την συνέχεια της προετοιμασίας και ποιοι θα δοθούν δανεικοί. Ο Γιώργος Σαββίδης μετά από μεγάλο διάστημα θα βρεθεί δίπλα στην ομάδα ενώ θα παρακολουθήσει και το αυριανό φιλικό.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις