![Μήπως είμαστε πάρα πολλοί;](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/07/esake-synedriasi.jpg)
Μήπως είμαστε πάρα πολλοί;
Αλήθεια πιστεύει κανείς ότι το πρωτάθλημα της Α1, αντέχει σήμερα 14 ομάδες; Είναι η ώρα να ληφθούν σοβαρές και ουσιαστικές αποφάσεις για την επόμενη μέρα, που δεν πρέπει να μοιάζει με την προηγούμενη
Spotlight
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
-
Συγκλονιστικές εικόνες από τη μεγάλη φωτιά στο Σοφικό - «Κόλαση» με φλόγες 25 μέτρων
-
Άναψαν τα αίματα σε πανηγύρι - Καρεκλοπόλεμος και ξύλο μετά μουσικής (βίντεο)
Πολλοί πιστεύουν ότι «αλλάζω σημαίνει προοδεύω». Το πρωτάθλημα της Α1 πρέπει να αλλάξει και πρέπει να αλλάξει άμεσα. Η απαραίτητη και ικανή συνθήκη για να είναι ανταγωνιστικό, να έχει ενδιαφέρον και να προσελκύει χορηγούς, είναι η παρουσία των δύο «αιωνίων», κάτι που δεν υφίσταται, οπότε εξ ορισμού υπάρχει σοβαρό πρόβλημα.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις