![Άρης - Παντελίδης: «Έχουμε πρόοδο, υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/07/pantelidis-7.jpg)
Άρης – Παντελίδης: «Έχουμε πρόοδο, υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης»
Ικανοποιημένος με την εικόνα της ομάδας του εμφανίστηκε ο Σάββας Παντελίδης, που τόνισε πως μέρα με την μέρα ο Άρης θα γίνεται καλύτερος
Spotlight
-
Αποκάλυψη in: Φωτογραφίες του 54χρονου τοπογράφου και του σημείου της δολοφονίας στο Ψυχικό είχε στο κινητό του ο 44χρονος
-
Ηλεκτρικό ρεύμα: Κόπηκε στα δύο το ενιαίο δίκτυο στην Ευρώπη – 10 ερωτοαπαντήσεις για τις υψηλές τιμές
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
Αισθητά βελτιωμένος σε σχέση με την Ολλανδία, ο Άρης επικράτησε με 2-1 του Ατρόμητου στο «Κλεάνθης Βικελίδης», μία εβδομάδα πριν τα προκριματικά παιχνίδια των δύο ομάδων για το Europa League.
Σε δηλώσεις του μετά το τέλος της αναμέτρησης, ο προπονητής των Κίτρινων, Σάββας Παντελίδης, σχολίασε τη νίκη της ομάδας του και τόνισε πως μέρα με την μέρα θα υπάρχει βελτίωση.
Αναλυτικά τα όσα δήλωσε στην κάμερα της ΕΡΤ:
«Ασφαλώς όσο περνάνε οι μέρες θα γινόμαστε καλύτεροι. Στην προετοιμασία ακόμα και οι δύο-τρεις ημέρες έχουν διαφορά. Πιστεύω είμαστε στο σωστό δρόμο. Έχουμε πρόοδο αλλά έχουμε ακόμα πράγματα που πρέπει να βελτιώσουμε στο παιχνίδι μας και πιστεύω όσο περνάει ο χρόνος θα γινόμαστε καλύτεροι.
Για τον Μπράουν Ιντέγε και τις μεταγραφές: «Ο Μπράουν θέλει υπομονή και γενικότερα τα νέα παιδιά όσο περνάνε οι μέρες θα μπορέσουν να μας βοηθήσουν περισσότερο».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις