![Basket League : Από τη Θεσσαλονίκη στο Περιστέρι ο Χάτσερ](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/07/xatser.jpg)
Basket League : Από τη Θεσσαλονίκη στο Περιστέρι ο Χάτσερ
Ο Αμερικανός γκαρντ Ουίλιαμ Χάτσερ, ο οποίος πέρσι έπαιξε στον ΠΑΟΚ, κατηφορίζει στην Αθήνα για να αγωνιστεί στο Περιστέρι υπό τις οδηγίες του Ηλία Ζούρου
Spotlight
-
Εφτά χρόνια φυλακή στα δύο αδέρφια για τον θάνατο 52χρονου - Τον είχαν ξυλοκοπήσει επειδή τάιζε αδέσποτα ζώα
-
Οι «παρενέργειες» των εμβολίων καίνε την Ούρσουλα φον ντερ Λάιεν
-
Σοκ για την Σερένα Γουίλιαμς: Ο σύζυγός της αποκάλυψε ότι διαγνώστηκε με την νόσο του Lyme
-
Τελείωσε το παραμύθι για πρίγκιπα Χάρι και Μέγκαν Μαρκλ
Μια… ανάσα από την απόκτηση του Ουίλιαμ Χάτσερ βρίσκεται το Περιστέρι.
Πρόκειται για τον Αμερικανό γκαρντ, ο οποίος πέρσι αγωνίστηκε στο ελληνικό πρωτάθλημα με τη φανέλα του ΠΑΟΚ και μάλιστα έκανε μια πολύ καλή σεζόν, έχοντας μέσο όρο 13,4 πόντους, 3,1 ασίστ και 1,6 ριμπάουντ σε 23 αγώνες της Basket League.
Ο Ηλίας Ζούρος έπεισε τον 34χρονο να πει το πολυπόθητο «ναι» και πλέον απομένουν τα τυπικά, προκειμένου το Περιστέρι να ανακοινώσει και επίσημα τη μεταγραφή του Χάτσερ. Μια πολύ ποιοτική προσθήκη για το σύλλογο των Δυτικών Προαστίων.
Ο έμπειρος άσος αναμένεται να προσφέρει πολύτιμες λύσεις στον Ηλία Ζούρο στις πολλές και δύσκολες αναμετρήσεις που θα δώσει το Περιστέρι τη νέα αγωνιστική σεζόν σε Α1, Κύπελλο και Basketball Champions League.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις