![ΠΑΟΚ : Το μήνυμα ενότητας του Πασχαλάκη](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/07/pasxalakis-1.jpg)
ΠΑΟΚ : Το μήνυμα ενότητας του Πασχαλάκη
Ο διεθνής πορτιέρο του ΠΑΟΚ σχολίασε την εμφάνιση του Δικεφάλου στο φιλικό με την Σεντ Τρούιντεν και έστειλε μήνυμα ενότητας ενόψει της δύσκολης συνέχειας
Spotlight
-
Έγινε πιο δημοφιλής ο Ντόναλντ Τραμπ μετά την απόπειρα δολοφονίας;
-
Αποκαλύφθηκε το πρόσωπο του «σκληρότερου ανθρώπου» της ιστορίας – Ποιος είναι
-
«Κύμα» κορονοϊού και εκδρομέων πάνε... διακοπές μαζί - Υποχώρηση κρουσμάτων στην Αττική, άνοδος στην επαρχία
-
Κατακραυγή για τουρκικό σχέδιο θανάτωσης αδέσποτων σκύλων
Ο ΠΑΟΚ ήταν εξαιρετικός στο φιλικό με την Σιντ Τρούιντεν και παίζοντας κατά διαστήματα πολύ ωραίο ποδόσφαιρο επικράτησε με 4-0 της βελγικής ομάδας.
Μετά το τέλος της αναμέτρησης ο Αλέξανδρος Πασχαλάκης με αναρτήσεις του στα social media αναφέρθηκε στο παιχνίδι με την Σιντ Τρούιντεν και έστειλε μήνυμα ενότητας ενόψει της δύσκολης συνέχειας.
Συγκεκριμένα, αρχικά ανέβασε μια φωτογραφία από το φιλικό με τη βελγική ομάδα, στην οποία «εκτινάσσεται» για να αποκρούσει και τη συνόδευσε με το παρακάτω μήνυμα: «4-0. Πρώτο φιλικό, δεύτερο στάδιο και συνεχίζουμε…Πάμε». Στη συνέχεια ανέβασε μια ακόμα φωτογραφία, στην οποία οι παίκτες του Δικεφάλου είναι αγκαλιασμένοι και της συνόδευσε με τη φράση: «Ολοι ενωμένοι».
Δείτε τις αναρτήσεις του:
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/07/pasx1.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/07/pasx2-338x600.png)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις