Τραγωδία στην Πέλλα: Αντιδήμαρχος σκοτώθηκε από πτώση δένδρου
Τραγικό θάνατο βρήκε σήμερα ο 60χρονος αντιδήμαρχος του δήμου Αλμωπίας, Γιώργος Γούδης κατά τη διάρκεια εργασιών υλοτόμησης στους Προμάχους Αριδαίας του νομού Πέλλας.
Spotlight
-
Ηλεκτρικό ρεύμα: Κόπηκε στα δύο το ενιαίο δίκτυο στην Ευρώπη – 10 ερωτοαπαντήσεις για τις υψηλές τιμές
-
Η Μέρκελ γίνεται 70 και το… έριξε στην τέχνη
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
Ο αντιδήμαρχος του δήμου Αλμωπίας Πέλλας, αρμόδιος για τη δημοτική κοινότητα Εξαπλάτανου, Γεώργιος Γουδής, είναι ο άνδρας που έχασε τη ζωή του κατά τη διάρκεια εργασιών υλοτόμησης.
Με ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης αποχαιρετά τον συνεργάτη του ο δήμαρχος Αλμωπίας, Δημήτρης Μπίνος. «Σε ευχαριστούμε για την προσφορά σου, το χαμόγελό σου και την καθαρότητα στις σχέσεις σου. Γιώργο φίλε και συνεργάτη Καλό Παράδεισο και Καλή Ανάσταση. Το βράδυ στο Δημοτικό Συμβούλιο θα είσαι κοντά μας», αναφέρει.
Ο 60χρονος έχασε τη ζωή του, όταν καταπλακώθηκε από κορμό δέντρου. Το περιστατικό συνέβη, στις 2.30 μετά το μεσημέρι, σε δασική περιοχή στους Προμάχους Αριδαίας Πέλλας.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις