Πάνος Ζάρλας: Ραγίζουν καρδιές τα λόγια παίκτριας του «Power Of Love»
Θλιβερή επέτειος για το τροχαίο που του στοίχισε τη ζωή
Spotlight
-
Τα ανάπηρα ζώα μπορούν να ζήσουν μια ζωή με αξιοπρέπεια – Τα ειδικά σχεδιασμένα αμαξίδια
-
Οδηγίες... επιβίωσης από τον καύσωνα
-
«Δεν θα τραγουδούσα ποτέ μπροστά στη φωτογραφία ενός σφαγέα των Ελλήνων» - Η Βανδή απαντά για την αφίσα του Κεμάλ
-
Στο νοσοκομείο 17χρονος έπειτα από επίθεση εναντίον του με αιχμηρό αντικείμενο
Πέρασαν δυο μήνες από το τροχαίο της λεωφόρου Συγγρού, όπου έχασε τη ζωή του ο Πάνος Ζάρλας.
Με αφορμή τη θλιβερή αυτή επέτειο, η φίλη και συμπαίκτρια του Άννα Λορένη, δημοσίευσε στο instastory της μια κοινή τους φωτογραφία, την οποία συνόδευσε με ένα συγκινητικό μήνυμα.
«Να τις ζούμε τις στιγμές μας. Να είμαστε ευγνώμων για κάθε λεπτό που μας δίνεται. Να λέτε σε αγαπώ, μην τσιγκουνεύεστε τα αισθήματά σας. Περαστικοί είμαστε όλοι από εδώ. Μια μέρα θα φύγουμε και εμείς. Θα πάμε να βρούμε τους φίλους μας. Όσο είμαστε εδώ όμως, ας έχουμε ανοιχτές τις καρδιές μας και το κεφάλι ψηλά.
Λείπεις ρε, αλλά οι αναμνήσεις θα είναι πάντα ζωντανές, όπως και το μάθημα που μας έδωσες με τον πιο σκληρό τρόπο», ήταν τα συγκινητικά λόγια που έγραψε η Άννα Λορένη.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις