![Δίπλα στους πιλότους των Canadair ο υπουργός Άμυνας](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/08/panagiotop.jpg)
Δίπλα στους πιλότους των Canadair ο υπουργός Άμυνας
Την 355η Μοίρα Τακτικών Μεταφορών στην 112η Πτέρυγα Μάχης / αεροπορική βάση Ελευσίνας -έδρα των πυροσβεστικών αεροσκαφών Canadair- επισκέφθηκε σήμερα ο υπουργός Εθνικής Άμυνας Νικόλαος Παναγιωτόπουλος
Spotlight
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
-
Συγκλονιστικές εικόνες από τη μεγάλη φωτιά στο Σοφικό - «Κόλαση» με φλόγες 25 μέτρων
-
Άναψαν τα αίματα σε πανηγύρι - Καρεκλοπόλεμος και ξύλο μετά μουσικής (βίντεο)
Την 355η Μοίρα Τακτικών Μεταφορών στην 112η Πτέρυγα Μάχης / αεροπορική βάση Ελευσίνας -έδρα των πυροσβεστικών αεροσκαφών Canadair- επισκέφθηκε σήμερα ο υπουργός Εθνικής Άμυνας Νικόλαος Παναγιωτόπουλος. Ο υπουργός συνομίλησε με τους πιλότους των πυροσβεστικών αεροσκαφών CL-415 και CL-215, οι οποίοι επιχείρησαν στις πυρκαγιές στην Εύβοια.
Τον υπουργό Εθνικής Άμυνας συνόδευε ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ πτέραρχος Χρήστος Χριστοδούλου και υποδέχθηκε ο διοικητής της Διοίκησης Αεροπορικής Υποστήριξης (ΔΑΥ), υποπτέραρχος Αθανάσιος Σαββόπουλος.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις