![Στον Απόλλωνα ο Μαρκόφσκι](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/08/μαρκοφσκι.jpg)
Στον Απόλλωνα ο Μαρκόφσκι
Την περαιτέρω ενίσχυση της επιθετικής του γραμμής με την απόκτηση του Μάρκο Μαρκόφσκι ανακοίνωσε ο Απόλλωνας Σμύρνης.
Spotlight
-
Νέο έκτακτο δελτίο: Καύσωνας διαρκείας μέχρι τη Δευτέρα
-
Καρκίνος: Οι αλλαγές στον τρόπο ζωής που προλαμβάνουν 4 στις 10 περιπτώσεις
-
«Έζησα στον Άρη για ένα χρόνο. Έτσι ήταν…» - Μέλος πληρώματος αποστολής αποκαλύπτει
-
Η Μελάνια επέστρεψε στο πλευρό του Τραμπ και έδειξε ξανά ότι κάνει πάντα αυτό που θέλει η ίδια
Εμπειρία με την απόκτηση του Μάρκο Μαρκόφσκι προσέθεσε στο ρόστερ του ο Απόλλωνας Σμύρνης.
Η «Ελαφρά Ταξιαρχία» θα αποτελέσει την έβδομη ομάδα στην εν Ελλάδι καριέρα του 33χρονου Σέρβου, καθώς έχει αγωνιστεί σε Καλλιθέα, Δόξα Δράμας, Ξάνθη, Κέρκυρα, Παναιτωλικό, ενώ την περσινή σεζόν αγωνίστηκε στον Λεβαδειακό.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
«Η ΠΑΕ Απόλλων Σμύρνης ανακοινώνει την απόκτηση του Σέρβου ποδοσφαιριστή Μάρκο Μαρκόφσκι. Γεννημένος στις 26 Μαΐου 1986 στο Βελιγράδι, έχει ύψος 1.91 μ. και αγωνίζεται ως σέντερ φορ.
Πέρυσι αγωνίστηκε στον Λεβαδειακό (30 συμμ., 4 γκολ, 1 ασίστ). Στο παρελθόν έχει αγωνιστεί επίσης σε Παναιτωλικό, Κέρκυρα, Μπνέι Σακχνίν, Σερίφ Τιράσπολ, Ξάνθη, Δόξα Δράμας, Καλλιθέα, Μπάνατ Ζρένιανιν, Μπόρατς Κάτσακ, Παρτιζάν Βελιγραδίου, Ζέμουν. Υπήρξε διεθνής με την Εθνική ομάδα Σερβίας – Μαυροβούνιου Κ-19».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις