![Άρης : Στα... πιτς ο Βέλεθ](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/08/aris-4.jpg)
Άρης : Στα… πιτς ο Βέλεθ
Στον Άρη συνεχίζουν την προετοιμασία τους ενόψει ΟΦΗ, με μοναδικό πονοκέφαλο για τον Σάββα Παντελίδη, αυτό του Φραν Βέλεθ
Spotlight
-
Τα ψεύτικα δάκρυα της Μέγκαν Μαρκλ
-
Σκότωσε τη γυναίκα του, τα παιδιά και τα ανίψια του μετά το πάρτι γενεθλίων - Οι ανατριχιαστικές τελευταίες ώρες
-
Έτσι μοιάζει ένας σεισμός στα βάθη του ωκεανού - Δείτε βίντεο
-
Ισραηλινές αεροπορικές επιδρομές στην Υεμένη αφήνουν πίσω τους τουλάχιστον 3 νεκρούς και δεκάδες τραυματίες
Η ευρωπαϊκή περιπέτεια έλαβε τέλος για τον Άρη μετά το αποκλεισμό από την Μόλντε και πλέον οι κιτρινόμαυροι έχουν ρίξει όλο τους το βάρος στην κατάλληλη προετοιμασία ενόψει της εντός έδρας αναμέτρησης της πρεμιέρας της Superleague κόντρα στον ΟΦΗ.
Ο Σάββας Παντελίδης, βλέπει όλους τους παίκτες του, πλην του τραυματία Βέλεθ να προπονούνται χωρίς προβλήματα, σύμφωνα με το δελτίο Τύπου της ΠΑΕ Άρης σχετικά με τη σημερινή προπόνηση:
«Μετά το διήμερο ρεπό (Κυριακή-Δευτέρα), επιστροφή σήμερα στις προπονήσεις για τους ποδοσφαιριστές του ΑΡΗ. Η προπόνηση ήταν διπλή (πρωί-απόγευμα) και έγινε στις εγκαταστάσεις του Δασυγένειου Αθλητικού Κέντρου ενόψει της αναμέτρησης της πρεμιέρας του πρωταθλήματος της Super League με αντίπαλο τον Ο.Φ.Η. το Σάββατο στο Κλεάνθης Βικελίδης (24/08, 21:00).
Στην προπόνηση, που ολοκληρώθηκε χωρίς προβλήματα, δεν συμμετείχε ο τραυματίας, Φραν Βέλεθ (θλάση β’ βαθμού), ο οποίος συνεχίζει το πρόγραμμα θεραπείας. Αύριο, Τετάρτη (21/8), οι ποδοσφαιριστές της ομάδας μας θα προπονηθούν το απόγευμα στις εγκαταστάσεις του Δασυγένειου».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις