![Η πρώτη προπόνηση του Μανσίνι με τη φανέλα του Άρη](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/08/mancini1.jpg)
Η πρώτη προπόνηση του Μανσίνι με τη φανέλα του Άρη
Ο Αργεντινός Ντάνιελ Μανσίνι προπονήθηκε για πρώτη φορά με τον Αρη την Τετάρτη 28/8 και τέθηκε στη διάθεση του Σάββα Παντελίδη
Spotlight
-
Θετικός στον κορονοϊό ο Μπάιντεν - Η ανακοίνωση του Λευκού Οίκου
-
Ο «λόγος του βασιλιά» στη βουλή - Η εντυπωσιακή τελετή και οι δεσμεύσεις Στάρμερ δια στόματος Καρόλου
-
Ετοιμάζεστε να κάνετε διακοπές με τον σκύλο σας; - Προετοιμαστείτε κατάλληλα για να περάσετε φίνα!
-
Νέες τουρκικές προκλήσεις με μαχητικά F-5 να πετούν πάνω από τη νεκρή ζώνη
Ποδοσφαιριστής του Αρη είναι και τυπικά από το βράδυ της Τετάρτης 28/8 ο Ντάνιελ Μανσίνι, με την ομάδα της Θεσσαλονίκης να ανακοινώνει και επίσημα την απόκτηση του 22χρονου Αργεντινού. Ο Λατινοαμερικάνος μεσοεπιθετικός είχε έρθει στην Ελλάδα την Δευτέρα και σήμερα ολοκληρώθηκε η μετακίνησή του στους Κίτρινους από την Μπορντό.
Την Τετάρτη ο Ντάνιελ Μανσίνι βρέθηκε στο «Δασυγένειο» και γνώρισε από κοντά τους νέους του συμπαίκτες, ενώ στη συνέχεια έκανε την πρώτη του προπόνηση με τη φανέλα του Αρη. Ο νεαρός άσος τέθηκε στη διάθεση του Σάββα Παντελίδη και είναι διαθέσιμος για το ματς της 2ης αγωνιστικής με τον Βόλο στο Πανθεσσαλικό.
Αξίζει να σημειώσουμε ότι η προπόνηση έγινε παρουσία του προέδρου της ΠΑΕ Αρης, Θεόδωρου Καρυπίδη, με την ομάδα της Θεσσαλονίκης να ανεβάζει στα social media τις σχετικές φωτογραφίες από το «Δασυγένειο».
Δείτε τη σχετική ανάρτηση:
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις