![Δημήτρης Γιαννούλης : «Ενωμένοι στεκόμαστε, χωρισμένοι πέφτουμε»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/09/giannoulis.jpg)
Δημήτρης Γιαννούλης : «Ενωμένοι στεκόμαστε, χωρισμένοι πέφτουμε»
Το ενωτικό μήνυμα του Δημήτρη Γιαννούλη – Συσπείρωση στο στρατόπεδο του ΠΑΟΚ ενόψει των δύσκολων αναμετρήσεων που ακολουθούν
Spotlight
-
Η πραγματική Αϊσέ μιλά πρώτη φορά για το σύνθημα της εισβολής στην Κύπρο
-
Θετικός στον κορονοϊό ο Μπάιντεν - Η ανακοίνωση του Λευκού Οίκου
-
Λήγει η προθεσμία υποβολής των μηχανογραφικών δελτίων για τους υποψηφίους των πανελλαδικών
-
Ο «λόγος του βασιλιά» στη βουλή - Η εντυπωσιακή τελετή και οι δεσμεύσεις Στάρμερ δια στόματος Καρόλου
Μήνυμα ενότητας έστειλε ο Δημήτρης Γιαννούλης. Ο ποδοσφαιριστής του ΠΑΟΚ τόνισε ότι στο στρατόπεδο του Δικεφάλου θα πρέπει να παραμείνουν ενωμένοι, ενόψει των δύσκολων αναμετρήσεων που ακολουθούν, μετά τη διακοπή του πρωταθλήματος.
Ο μπακ των πρωταθλητών Ελλάδας ανέβασε στα social media φωτογραφίες από το χθεσινό παιχνίδι με τον Πανιώνιο, για τη δεύτερη αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας και τις συνόδευσε με το παρακάτω μήνυμα: «Ενωμένοι στεκόμαστε, χωρισμένοι πέφτουμε».
Νωρίτερα, ανάλογο ποστ που είχε κάνει ο Αμπέλ Φερέιρα. Συγκεκριμένα, ο τεχνικός του ΠΑΟΚ είχε γράψει στα social media: «Μόλις τελειώσαμε μια πολύ έντονη φάση της σεζόν. Τώρα είναι η ώρα να αναλύσουμε, να συζητήσουμε, να διορθώσουμε, να προπονηθούμε για να βελτιωθούμε. Αυτή είναι η φιλοδοξία μου, αυτή είναι η φιλοδοξία του ΠΑΟΚ. Ας συνεχίσουμε με αυτό που είναι η βασική δύναμή μας, η ενότητα, από τον πρώτο μέχρι τον τελευταίο. Από τον αγωνιστικό χώρο στις κερκίδες. Πάντα μαζί».
Δείτε την ανάρτηση του Γιαννούλη:
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις