Εθνική : «Κλικ» από την πρώτη προπόνηση της εποχής Φαν’τ Σιπ
Ξεκίνησε και επίσημα η εποχή του Τζον Φαν'τ Σιπ στην Εθνική Ελλάδας, με τους διεθνείς παίκτες να πραγματοποιούν την πρώτη τους προπόνηση υπό τις οδηγίες του Ολλανδού τεχνικού
Spotlight
-
Παραμένει στη φυλακή ο Ηλίας Κασιδιάρης – Απορρίφθηκε το αίτημα αποφυλάκισης
-
Άγριο επεισόδιο στη Θεσσαλονίκη - Ομάδα ανδρών ξυλοφόρτωσε ζευγάρι και τους έσπασε το μαγαζί
-
Ανορθόδοξες συμβουλές για να «ξεγελάσουμε» τη ζέστη
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
Η ΕΠΟ παρουσίασε σήμερα 2/9 τον Τζον Φαν’τ Σιπ, ο οποίος θα κληθεί από δω και πέρα να επαναφέρει την Εθνική ομάδα στις επιτυχίες.
Το απόγευμα της Δευτέρας οι Έλληνες διεθνείς πραγματοποίησαν την πρώτη τους προπόνηση υπό τις οδηγίες του Ολλανδού τεχνικού, ο οποίος μάλιστα πριν την έναρξη του προγράμματος είχε σύντομα τετ α τετ με τους Παπασταθόπουλο και Μανωλά.
Άλλωστε οι δύο κεντρικοί αμυντικοί της «γαλανόλευκης» τους ακρογωνιαίους λίθους του αντιπροσωπευτικού συγκροτήματος, έχοντας παραστάσεις από μεγάλες ομάδες του εξωτερικού.
Στη συνέχεια, ο Φαν’τ Σιπ συγκέντρωσε όλους τους ποδοσφαιριστές στο κέντρο του γηπέδου και τους μίλησε για λίγη ώρα αναλύοντας το πρόγραμμα της πρώτης προπόνησης ενόψει των αγώνων με Φινλανδία (5/9, εκτός έδρας) και Λιχτενστάιν (8/9 εντός έδρας).
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις