![Ήρθε η Γκρέιβς για τον Ολυμπιακό](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/09/graves.jpg)
Ήρθε η Γκρέιβς για τον Ολυμπιακό
Η Αμερικανίδα φόργουορντ Μπασάρα Γκρέιβς ήρθε στη χώρα μας για να ξεκινήσει προετοιμασία με τον Ολυμπιακό
Spotlight
-
Υπέρ «Πρώτου Θέματος» ως εκπρόσωπος ο Π. Μαρινάκης στην κόντρα με Κασσελάκη – «Χαμηλό επίπεδο αντίληψης», λέει ο ΣΥΡΙΖΑ
-
Γνωστή ηθοποιός διέσπειρε τον κορονοϊό σε νοσοκομείο της Αττικής -«Έκανε βόλτες στις κλινικές με τον διοικητή»
-
Πρόζα και μαρτίνι - Το Παρίσι μέσα από τα στέκια του Χέμινγουεϊ
-
Άγριο ξύλο μεταξύ βουλευτών στην τουρκική Εθνοσυνέλευση - Βίντεο
Στην Ελλάδα για λογαριασμό της ομάδας μπάσκετ του Ολυμπιακού έφτασε η Μπασάρα Γκρέιβς.
Η Αμερικανίδα φόργουορντ λίγο μετά την άφιξή της στη χώρα μας, είχε την πρώτη της γνωριμία μια με τον τεχνικό των Πειραιωτών, Γιώργο Παντελάκη, ενώ τις επόμενες ώρες αναμένεται να κάνει την πρώτη της προπόνηση με την ερυθρόλευκη φανέλα.
Μια πολύ ποιοτική προσθήκη για τις νταμπλούχες Ελλάδας, οι οποίες τη νέα χρονιά θα παρουσιαστούν ακόμα πιο δυνατές, καθώς έχουν ενισχυθεί σε σημαντικό βαθμό, με στόχο την κατάκτηση των εγχώριων τίτλων και την ευρωπαϊκή καταξίωση.
Ο Γιώργος Παντελάκης έχει στα χέρια του ένα ρόστερ πολύ υψηλού επιπέδου και πλέον δουλεύει σκληρά με τις παίκτριές του, για να δημιουργήσει μια πολύ δυνατή ομάδα.
Δείτε τη σχετική ανάρτηση με την άφιξη της Μπασάρα Γκρέιβς:
Και η @BASH931 στην Ελλάδα για τον Ολυμπιακό. Η Αμερικανίδα φόργουορντ/σέντερ είχε την πρώτη της γνωριμία με τον Γιώργο Παντελάκη και θα τεθεί στην διάθεσή του για την προετοιμασία της ομάδας #OlympiacosSFP #osfpgr #osfp #newcomer #Graves pic.twitter.com/OBJwUMFlNW
— Olympiacos WBC (@OlympiacosWbc) September 4, 2019
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις