![Σε ποια ομάδα συνεχίζει την καριέρα του ο 43χρονος Γιαννούλης](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/09/giannoulis-2.jpg)
Σε ποια ομάδα συνεχίζει την καριέρα του ο 43χρονος Γιαννούλης
Ακάθεκτος παρά τα 43 του χρόνια ο Γιάννης Γιαννούλης ήρθε σε συμφωνία με τον ΑΟ Ακράτα
Spotlight
-
Αστροναύτης επέστρεψε από το Διάστημα, συγκλονισμένος με αυτό που «δεν έπρεπε να αντικρίσει»
-
Συρεγγέλα: Μία ειλικρινής συγγνώμη σημαίνει και διαγραφή του Πολάκη – Τι είπε στον Κασσελάκη
-
Τη συνέλαβαν τη μέρα του γάμου της για φόνο - Πόζαρε με το νυφικό και χειροπέδες
-
Πανικός στην Καστοριά - Αρκούδα έκοβε βόλτες στο κέντρο του Άργους Ορεστικού
Σε μία σπουδαία μεταγραφή προχώρησε ο ΑΟ Ακράτα που ήρθε σε συμφωνία με τον Γιάννη Γιαννούλη.
Ο άλλοτε σέντερ των Παναθηναϊκού, ΠΑΟΚ και Μάλαγα θα αγωνίστηκε την περσινή χρονιά στα Φανάρια Νάξου και πλέον θα βρεθεί στην ομάδα της Αχαΐας και στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.
Η ανακοίνωση του ΑΟ Ακράτα:
«Μέλος του ρόστερ της νέας ομάδας που “χτίζεται” αποτελεί από σήμερα ο Γιάννης Γιαννούλης. Παίκτης του ΠΑΟΚ με τον οποίο κατέκτησε 2 Κύπελλα Ελλάδας (1995,1999), του Παναθηναϊκού με τον οποίον κατέκτησε το 2002 την Ευρωλίγκα, του Πανιωνίου, της Ουνικάχα Μάλαγα, της Κίεβ Μπάσκετ με την οποίαν κατέκτησε το πρωτάθλημα Ουκρανίας, της Κάχα Σαν Φερνάντο και του Άρη.
Το ΔΣ της ομάδας καλωσορίζει τον John Giangian, του εύχεται υγεία και καλή αγωνιστική σεζόν. Είμαστε σίγουροι ότι μαζί με τους νέους του συμπαίκτες θα βοηθήσουν στην επίτευξη των στόχων του ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ!»
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις