![Δεύτερες σκέψεις στον Ολυμπιακό, μετά το «καμπανάκι» των φιλικών](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/09/aggelopouloi_blatt.jpg)
Δεύτερες σκέψεις στον Ολυμπιακό, μετά το «καμπανάκι» των φιλικών
Ρευστά είναι τα πράγματα αναφορικά με το ρόστερ των Ερυθρόλευκων, όχι μόνο λόγω της βαριάς ήττας από την ΤΣΣΚΑ, αλλά κυρίως για την εικόνα της ομάδας, η οποία δεν είναι θετική στα φιλικά προετοιμασίας
Spotlight
-
Καναδός υπήκοος έκανε επίθεση με μαχαίρι στο Ισραήλ - Τον σκότωσαν οι δυνάμεις ασφαλείας
-
Σκότωσε αδέσποτη γάτα επειδή μπήκε στην αυλή του - Συνελήφθη και θα πληρώσει και πρόστιμο 30.000 ευρώ
-
Αυτός είναι ο λόγος που δεν πρέπει να πίνετε νερό από τη βρύση του μπάνιου
-
Ντέμη Γεωργίου: Η συμμετοχή στο MasterChef και ο ξαφνικός θάνατος
Σίγουρα το κλίμα δεν είναι και το καλύτερο στις τάξεις του Ολυμπιακού. Δεν είναι η ήττα από την ΤΣΣΚΑ Μόσχας η οποία ήταν βαριά και με 25 πόντους, αλλά η εικόνα που βγάζουν οι Ερυθρόλευκοι στο παρκέ σε κομβικές θέσεις όπως αυτή του πλέι μέικερ.
Μπόλντγουιν και Τσέρι έχουν επιλεχθεί για να είναι οι παίκτες που θα… κουβαλήσουν τον Ολυμπιακό στον άσο, με τους δύο να είναι επιλογές του Ντέιβιντ Μπλατ. Ο πρώτος για πρώτη φορά πέρασε την άλλη πλευρά του Ατλαντικού και ο δεύτερος είναι από τους αθλητές που προορίζεται για να καλύψει τις οποίες αδυναμίες του 23χρονου γκαρντ. Όμως τα πρώτα δείγματα γραφής είναι αρνητικά.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις