![Γιώργος Στρέζος : Ο 4ος Έλληνας της Βίλεμ](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/09/strezos.jpg)
Γιώργος Στρέζος : Ο 4ος Έλληνας της Βίλεμ
Η Βίλεμ ανακοίνωσε την απόκτηση του Γιώργου Στρέζου, ο οποίος δοκιμαζόταν τις τελευταίες ημέρες στην Ολλανδία. Ο 24χρονος τερματοφύλακας έγινε έτσι το τέταρτο μέλος της ελληνικής παροικίας του συλλόγου
Spotlight
-
Τα ανάπηρα ζώα μπορούν να ζήσουν μια ζωή με αξιοπρέπεια – Τα ειδικά σχεδιασμένα αμαξίδια
-
Τα Γλυπτά του Παρθενώνα, ο Στάρμερ και η Ελλάδα
-
«Δεν θα τραγουδούσα ποτέ μπροστά στη φωτογραφία ενός σφαγέα των Ελλήνων» - Η Βανδή απαντά για την αφίσα του Κεμάλ
-
Στο νοσοκομείο 17χρονος έπειτα από επίθεση εναντίον του με αιχμηρό αντικείμενο
Μετά τους Βαγγέλη Παυλίδη, Χρήστο Βουτσά και Μάριο Βρουσάι, έρχεται να προστεθεί και τέταρτος Έλληνας στη Βίλεμ!
Η ομάδα από το Τίλμπουργκ ανακοίνωσε την έναρξη της συνεργασίας της με τον Γιώργο Στρέζο, ο οποίος δοκιμαζόταν τις τελευταίες ημέρες στην Ολλανδία και κάπως έτσι η ελληνική παροικία στις τάξεις της ομάδας μεγάλωσε.
Ο 24χρονος Έλληνας πορτιέρο που έχει περάσει από τις ακαδημίες του ΠΑΟΚ και του Ολυμπιακού, αλλά και τον ΟΦΗ υπέγραψε συμβόλαιο για 1+1 έτος, αφού στο διάστημα της δοκιμής του έπεισε τους ανθρώπους της ομάδας ότι αξίζει να επενδύσουν πάνω του.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις