![Ράιτ και Κρίστμας στον Ολυμπιακό](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/09/cristmas.jpg)
Ράιτ και Κρίστμας στον Ολυμπιακό
Ενίσχυση με Ράιτ και Κρίστμας για το τμήμα πόλο γυναικών του Ολυμπιακού
Spotlight
-
Η «απάντηση» της φον ντερ Λάιεν στην απόφαση του δικαστηρίου για τα εμβόλια του κορονοϊού
-
Πέθαινε το παιδί του και έπαιζε Playstation - Τα sms της τραγικής μητέρας
-
Έξαλλος ο βασιλιάς Κάρολος - Τι είπε στον φρουρό για να βοηθήσει την Καμίλα με το παλτό της
-
Πορνό, άγχος και πόντοι: Τι κάνει έναν άνδρα να λέει ψέματα για το μέγεθος του πέους του;
Δύο παίκτριες της Εθνικής Καναδά απέκτησε η ομάδα πόλο γυναικών του Ολυμπιακού.
Τόσο η Έμα Ράιτ αγωνίζεται όσο και η Κίρα Κρίστμας αγωνίζονται στην περιφέρεια δημιουργώντας έτσι υπεροπλία στη νέα τους ομάδα.
Η ανακοίνωση για την Ράιτ:
«Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π., ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με την Έμα Ράϊτ. Η διεθνής με την Εθνική Καναδά, είναι γεννημένη στις 16/11/1996, αγωνίζεται στην περιφέρεια και εντάσσεται στην ομάδα πόλο Γυναικών του Ολυμπιακού. Η Έμα Ράϊτ θα ενσωματωθεί με την υπόλοιπη ομάδα το Νοέμβριο.
Στις πρώτες της δηλώσεις ως αθλήτρια του Ολυμπιακού, η Έμα Ράϊτ ανέφερε τα εξής: «Είμαι ενθουσιασμένη που θα παίξω φέτος για τον Ολυμπιακό. Είναι μια σπουδαία ομάδα που έχει πραγματοποιήσει πολλές επιτυχίες και ελπίζω ότι θα βοηθήσω και εγώ από την πλευρά μου για νέες σημαντικές στιγμές. Παράλληλα είμαι ενθουσιασμένη που θα έχω την ευκαιρία να προπονούμαι ξανά υπό τις οδηγίες του Χάρη Παυλίδη»».
Η ανακοίνωση για την Κρίστμας:
«Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π., ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με την Κίρα Κρίστμας. Η διεθνής με την Εθνική Καναδά, είναι γεννημένη στις 14/3/1997, αγωνίζεται στην περιφέρεια και εντάσσεται στην ομάδα πόλο Γυναικών του Ολυμπιακού. Η Κίρα Κρίστμας θα ενσωματωθεί με την υπόλοιπη ομάδα το Νοέμβριο.
Στις πρώτες της δηλώσεις ως αθλήτρια του Ολυμπιακού, η Κίρα Κρίστμας ανέφερε τα εξής: «Δεν θα μπορούσα να είμαι περισσότερο ενθουσιασμένη που θα αγωνίζομαι στον Ολυμπιακό. Γνωρίζω τις επιτυχίες που είχε ο σύλλογος στο παρελθόν και είμαι αισιόδοξη ότι θα ζήσω σπουδαίες εμπειρίες με τη νέα μου ομάδα.
Είμαι χαρούμενη που θα με προπονεί ξανά ο Χάρης Παυλίδης, ο οποίος αποτελεί ένα μεγάλο κομμάτι της επιτυχίας μου στην Εθνική Καναδά. Είμαι ευγνώμων για την ευκαιρία που μου δίνει να παίξω για τον Ολυμπιακό»».
- Γάζα: Ο ισραηλινός στρατός συνεχίζει το σφυροκόπημα – Τουλάχιστον δέκα νεκροί στην κεντρική Λωρίδα
- Θεσσαλονίκη: 7 χρόνια φυλακή στα δύο αδέρφια για τον θάνατο 52χρονου – Τον είχαν ξυλοκοπήσει επειδή τάιζε αδέσποτα ζώα
- «Αχ θάλασσα»: Η Μαρίνα Σάττι παρουσιάζει ένα τραγούδι για τους νεκρούς μετανάστες της Μεσογείου
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις