Ολυμπιακός Β’ – Τρίτων : Έτοιμος και ο Ποκουσέφσκι
Ο νεαρός γκαρντ/φόργουορντ αναμένεται να αγωνιστεί κανονικά στην πρεμιέρα της αναπτυξιακής ομάδας των Ερυθρόλευκων στην Α2
Spotlight
-
Αποκαλύφθηκε το πρόσωπο του «σκληρότερου ανθρώπου» της ιστορίας – Ποιος είναι
-
Η προειδοποίηση στον Τζον Κένεντι Τζούνιορ πριν την τραγωδία
-
Αναγκαστική προσγείωση για αεροσκάφος στο Ηράκλειο - Επιβάτες αναζητούσαν αλκοόλ και αντέδρασαν επιθετικά
-
Ταυτοποιήθηκαν δύο από τους τέσσερις δράστες της επίθεσης σε οικογένεια τουριστών στο Ηράκλειο
Μπορεί ο Ολυμπιακός να κινείται σε ρυθμούς Ευρωλίγκας, η αναπτυξιακή του ομάδα όμως έχει στο μυαλό της την πρεμιέρα της στην Α2. Και μάλιστα το συγκρότημα του Δημήτρη Τσαλδάρη αναμένεται να έχει και μία σημαντική επιλογή στο ροτέισoν του.
Ο λόγος για τον Αλεξέι Ποκουσέφσκι, ο οποίος ξεπέρασε το πρόβλημα που τον ταλαιπωρούσε και θα αγωνιστεί κανονικά από ότι φαίνεται στην 1η αγωνιστική της Α2 απέναντι τον Τρίτωνα, στο βοηθητικό γήπεδο του ΣΕΦ (17:00, 05/10).
Ο νεαρός γκαρντ φόργουορντ δεν ακολούθησε την αποστολή της πρώτης ομάδας, όμως υπολογίζεται κανονικά στην Olympiacos B Piraeus Bank, η οποία ξεκινάει το ταξίδι της στην δεύτερη τη τάξει κατηγορία του ελληνικού πρωταθλήματος.
Σκοπός των Ερυθρόλευκων είναι ο «Πόκου» να ψηθεί από αυτήν την διαδικασία και όποτε ο Ντέιβιντ Μπλατ το κρίνει, να μπει και στην πρώτη ομάδα και στα ματς της Ευρωλίγκας.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις