![Η αποστολή του Αρη για το ματς με τον Ολυμπιακό](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/10/aris_ideye_atromitos-1.jpg)
Η αποστολή του Αρη για το ματς με τον Ολυμπιακό
Οι Κίτρινοι ολοκλήρωσαν χωρίς απρόοπτα την αποστολή τους – Μέσα ο Σάσα, στην 20άδα και ο Μαντσίνι.
Spotlight
-
«Ο Ερντογάν παρέχει όπλα και χρήματα στη Χαμάς» λέει το Ισραήλ - Η εικόνα που θα εξοργίσει τον Τούρκο πρόεδρο
-
Το νερό διχάζει - Αμερικανοί τουρίστες απορούν για την εμπορευματοποίησή του στην Ευρώπη: «Γιατί να το πληρώνω;»
-
Η επικεφαλής μάρκετινγκ του Tinder προξενεύει κόσμο έξω από τις εφαρμογές γνωριμιών
-
«Διάδρομοι ψυχρού αέρα» ως λύση στους καύσωνες;
Πανέτοιμος για το παιχνίδι με τον Ολυμπιακό είναι ο Αρης. Οι Κίτρινοι το απόγευμα του Σαββάτου ολοκλήρωσαν χωρίς απρόοπτα την προετοιμασία τους για το αυριανό παιχνίδι με τους Ερυθρόλευκους, για την 6η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας 1 και μετά το τέλος της προπόνησης ο Απόστολος Τερζής ανακοίνωσε την αποστολή για την σπουδαία αναμέτρηση.
Σε αυτή δεν βρίσκεται ο τραυματίας Κουέστα, αλλά συμπεριελήφθη κανονικά ο Σάσα. Ο Βραζιλιάνος εξέτισε την ποινή του στο ματς με την ΑΕΛ και επιστρέφει στην 20άδα του Αρη, ενώ στην αποστολή είναι και ο Μαντσίνι, ο οποίος επιστρέφει μετά από απουσία δύο αγώνων.
Αναλυτικά η αποστολή: Ehmann, Τσιλιγγίρης, Fran Velez, Hugo Souza, Rose, Sundgren, Korhut, Larsson, Matilla, Diguiny, Bruno Gama, Mancini, Nico Martinez, Lucas Sasha, Abou Ba, Tonso, Duarte, Ideye, Δεληζήσης και Φετφατζίδης.
Παράλληλα, η ΠΑΕ ΑΡΗΣ ενημέρωσε τον κόσμο της ομάδας μας ότι τα εισιτήρια του αγώνα με τον Ολυμπιακό θα διατίθενται αύριο, Κυριακή, από την ARIS F.C. Boutique από τις 10:00 και από τις 15:00 και από τα εκδοτήρια του γηπέδου.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις