![Καραπαπάς: «Δεν σας πειράζει που ξεφτιλίζεστε…»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/10/karapoa-e1517780721571.jpg)
Καραπαπάς: «Δεν σας πειράζει που ξεφτιλίζεστε…»
Ο Γ’ Αντιπρόεδρος και Επιχειρησιακός σύμβουλος της ΠΑΕ Ολυμπιακός, Κώστας Καραπαπάς, απάντησε στο δημοσίευμα που ανέφερε ότι ο Θεόδωρος Καρυπίδης ταξίδεψε μαζί με την αποστολή των Πειραιωτών.
Spotlight
-
Επικρίσεις από την Κομισιόν για την κατάσταση του Κράτους Δικαίου στην Ελλάδα
-
Ξυλοκόπησε τη σύζυγό του και αποπειράθηκε να την πνίξει – Οι όροι για να μην μπει φυλακή
-
ΣΥΡΙΖΑ για αποκάλυψη in για τον αόρατο «Μεγάλο Αδελφό»: Διαμορφώθηκε το ΠΔ χωρίς καμία άλλη διαβούλευση;
-
Οργή συγγενών αγνοουμένων στην Κύπρο κατά του Φειδία Παναγιώτου - Τον κατηγορούν για χλευασμό
Το βράδυ της Δευτέρας υπήρξε δημοσίευμα στην ιστοσελίδα «sdna», που ανέφερε ότι ο πρόεδρος του Αρη, Θεόδωρος Καρυπίδης, μετά το τέλος της αναμέτρησης της ομάδας του με τον Ολυμπιακό (1-2) ταξίδεψε στην Αθήνα μαζί με την «ερυθρόλευκη» αποστολή.
Η απάντηση από τους Πειραιώτες ήταν άμεση και ήρθε από τον Γ’ Αντιπρόεδρο και Επιχειρησιακό σύμβουλο της ΠΑΕ Ολυμπιακός, Κώστα Καραπαπά.
Ο παράγοντας της ομάδας του μεγάλου λιμανιού στο μήνυμα που ανέβασε στα social media, τόνισε ότι ο Ολυμπιακός επέστρεψε από την συμπρωτεύουσα με πτήση με Charter της Ολυμπιακής, ενώ ο Καρυπίδης με πτήση της Aegean.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις