![Άρης: Στην Θεσσαλονίκη ο Ένινγκ, τον υποδέχτηκε ο Χαριστέας](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/10/Ένινγκ-3.jpg)
Άρης: Στην Θεσσαλονίκη ο Ένινγκ, τον υποδέχτηκε ο Χαριστέας
Ο Μίκαελ Ένινγκ έφτασε στην Θεσσαλονίκη για τον Άρη με τον Άγγελο Χαριστέα να τον υποδέχεται στο αεροδρόμιο και πλέον ο Γερμανός τεχνικός αναμένεται να έχει τις τελικές συζητήσεις με τους ανθρώπους της ομάδας και να υπογράψει το συμβόλαιό του.
Spotlight
-
Επικρίσεις από την Κομισιόν για την κατάσταση του Κράτους Δικαίου στην Ελλάδα
-
Ξυλοκόπησε τη σύζυγό του και αποπειράθηκε να την πνίξει – Οι όροι για να μην μπει φυλακή
-
ΣΥΡΙΖΑ για αποκάλυψη in για τον αόρατο «Μεγάλο Αδελφό»: Διαμορφώθηκε το ΠΔ χωρίς καμία άλλη διαβούλευση;
-
Οργή συγγενών αγνοουμένων στην Κύπρο κατά του Φειδία Παναγιώτου - Τον κατηγορούν για χλευασμό
Στην Θεσσαλονίκη βρίσκεται εδώ και λίγη ώρα ο Μίκαελ Ένινγκ για να έχει τις τελικές συζητήσεις με τον Άρη και στη συνέχεια να υπογράψει το συμβόλαιό του με τους «κίτρινους».
Τον 54χρονο Γερμανό προπονητή, ο οποίος κατά την άφιξή του δεν έκανε κάποια δήλωση, υποδέχτηκε στο αεροδρόμιο «Μακεδονία» ο αθλητικός διευθυντής της ομάδας, Άγγελος Χαριστέας
Θυμίζουμε ότι ο Ένινγκ είχε έρθει ξανά στην Θεσσαλονίκη όταν είχε παρακολουθήσει το ματς με τον Παναθηναϊκό και είχε τις πρώτες του συζητήσεις με τους ανθρώπους του Άρη για να αναλάβει την τεχνική ηγεσία.
Αν όλα πάνε καλά ο Γερμανός αναμένεται να αναλάβει τα καθήκοντά του από Δευτέρα και να ξεκινήσει την προετοιμασία για το εκτός έδρας ματς με την Ξάνθη (20/10).
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις