![Αυτή είναι η αποστολή του Ολυμπιακού για το ματς με την Μπάγερν](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/10/pedro-martins-champions-league-2.jpg)
Αυτή είναι η αποστολή του Ολυμπιακού για το ματς με την Μπάγερν
Οι Ερυθρόλευκοι είναι πανέτοιμοι για το σπουδαίο παιχνίδι με την Μπάγερν Μονάχου (22/10, 22:00) – Αναλυτικά η αποστολή των Πειραιωτών.
Spotlight
-
«Καμίνι» η χώρα για δωδέκατη μέρα - «Ακραία» θερμική καταπόνηση σε δύο περιοχές
-
Έλεγχος στα περιουσιακά στοιχεία του Απόστολου Λύτρα - Τι ψάχνουν οι Αρχές
-
«Ελλάδα, μη δοκιμάζεις την υπομονή μας» - Η… Βανδή μια από τις 3 «ελληνικές προκλήσεις» σε τουρκική εφημερίδα
-
Παράνομη η ισραηλινή κατοχή παλαιστινιακών εδαφών, αποφάνθηκε το Διεθνές Δικαστήριο - «Να τερματιστεί»
Χωρίς απρόοπτα ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Ολυμπιακού, ενόψει του αυριανού σπουδαίου αγώνα με τον Μπάγερν Μονάχου (22/10, 22:00) στο Καραϊσκάκη, για την 3η αγωνιστική των ομίλων του Champions League.
Οι Ερυθρόλευκοι το απόγευμα προπονήθηκαν στο Ρέντη και μετά το τέλος του προγράμματος ο Πέδρο Μαρτίνς ανακοίνωσε την αποστολή για τη μεγάλη αναμέτρηση με τους πρωταθλητές Γερμανίας.
Σε αυτή φυσικά δεν βρίσκονται οι τραυματίες Βαλμπουενά, Μπενζιά, Τοροσίδης, αλλά και ο Σισέ, που είχε υποστεί λοίμωξη του αναπνευστικού και είχε νοσηλευτεί για αρκετές ημέρες. Αντίθετα, στην αποστολή βρίσκεται ο νεαρός Ξενιτίδης, ο οποίος προέρχεται από την Κ19.
Αναλυτικά η αποστολή: Σα, Αλέν, Καραργύρης, Σεμέδο, Ελαμπντελαουί, Τσιμίκας, Γκασπάρ, Μεριά, Παπαδόπουλος, Καμαρά, Μπουχαλάκης, Γκιλιέρμε, Ξενιτίδης, Ποντένσε, Μασούρας, Ραντζέλοβιτς, Λοβέρα, Γκερέρο, Ελ Αραμπί.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις