![Το μήνυμα του Χαριστέα στον κόσμο του Αρη](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/10/xaristeas_aris-1.jpg)
Το μήνυμα του Χαριστέα στον κόσμο του Αρη
Ο αθλητικός διευθυντής του Αρη κάλεσε τον κόσμο να σταθεί δίπλα στην ομάδα στο κυριακάτικο παιχνίδι με τον Παναιτωλικό.
Spotlight
-
Τα ανάπηρα ζώα μπορούν να ζήσουν μια ζωή με αξιοπρέπεια – Τα ειδικά σχεδιασμένα αμαξίδια
-
Τα Γλυπτά του Παρθενώνα, ο Στάρμερ και η Ελλάδα
-
«Δεν θα τραγουδούσα ποτέ μπροστά στη φωτογραφία ενός σφαγέα των Ελλήνων» - Η Βανδή απαντά για την αφίσα του Κεμάλ
-
Στο νοσοκομείο 17χρονος έπειτα από επίθεση εναντίον του με αιχμηρό αντικείμενο
Κάλεσμα στον κόσμο του Αρη να γεμίσει το «Κλεάνθης Βικελίδης» στο κυριακάτικο παιχνίδι με τον Παναιτωλικό (27/10, 17:15), για την 8η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας, απηύθυνε ο Αγγελος Χαριστέας, με ανάρτησή του στα social media.
Συγκεκριμένα, ο αθλητικός διευθυντής του Αρη ανέβασε στον προσωπικό του λογαριασμό του στο Instagram την ανάρτηση της «κίτρινης» ΠΑΕ για το ματς με την ομάδα του Αγρινίου και τη συνόδευσε με το παρακάτω μήνυμα: «Όλοι γήπεδο».
Ο Αρης την περασμένη αγωνιστική κέρδισε με 1-0 την Ξάνθη στην Θράκη, στο ντεμπούτο του Μίχαελ Ενινγκ στο «κίτρινο» πάγκο και απέναντι στον Παναιτωλικό θα προσπαθήσει να πετύχει τη δεύτερη σερί νίκη του και 3η συνολικά στο φετινό πρωτάθλημα.
Δείτε την ανάρτηση του Χαριστέα:
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/10/72584262_421955261824218_633457532416819200_n-426x600.jpg)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις