Τέλος ο Σπανός από τον Λεβαδειακό
Το ματς με τον ΠΑΣ Γιάννινα ήταν το τελευταίο για τον Δημήτρη Σπανό στον πάγκο του Λεβαδειακού καθώς ο Έλληνας τεχνικός υπέβαλε την παραίτησή του με τη διοίκηση της ομάδας να την κάνει δεκτή.
Spotlight
-
Θετικός στον κορονοϊό ο Μπάιντεν - Η ανακοίνωση του Λευκού Οίκου
-
Βεντέτα με τις απίθανες γιαγιάδες της Κρήτης άνοιξαν οι παππούδες - Μπροστάρης ο Ηλίας Μαμαλάκης
-
Σε κρίσιμο σταυροδρόμι η παγκόσμια οικονομία σύμφωνα με τις νέες προβλέψεις του ΔΝΤ
-
Νέες τουρκικές προκλήσεις με μαχητικά F-5 να πετούν πάνω από τη νεκρή ζώνη
Παρελθόν από τον πάγκο του Λεβαδειακού αποτελεί ο Δημήτρης Σπανός. Μετά την ήττα με 1-2 από τον ΠΑΣ Γιάννινα ο πρώην πλέον προπονητής των Βοιωτών υπέβαλε την παραίτησή του η οποία έγινε δεκτή από τη διοίκηση της ομάδας η οποία βρίσκεται σε αναζήτηση αντικαταστάτη.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Η ΠΑΕ Λεβαδειακός ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας με τον προπονητή Δημήτρη Σπανό.
Ο κ. Σπανός υπέβαλε την παραίτησή του στη διοίκηση η οποία την έκανε δεκτή. Πριν από λίγο, ο κόουτς γνωστοποίησε την απόφασή του στους ποδοσφαιριστές και τους αποχαιρέτησε τονίζοντας την πεποίθησή του ότι, παρά το κακό ξεκίνημα, υπάρχουν οι δυνατότητες, αλλά και οι προϋποθέσεις για την επίτευξη του στόχου, που είναι η άνοδος στη Σούπερ Λιγκ 1.
Ο Λεβαδειακός ευχαριστεί τον Δημήτρη Σπανό για την εργατικότητα και το ήθος του και του εύχεται κάθε επαγγελματική επιτυχία στη συνέχεια.»
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις