![«Εκλεισε» το μεγάλο ραντεβού: Με Τζόκοβιτς ο Τσιτσιπάς!](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/10/tsitsipas_web-thumb-large.jpg)
«Εκλεισε» το μεγάλο ραντεβού: Με Τζόκοβιτς ο Τσιτσιπάς!
Ο Σέρβος κέρδισε με 2-0 σετ τον Κάιλ Εντμουντ (7-6 [2], 6-4) και σφράγισε το μεγάλο ραντεβού με τον συμπατριώτη μας στα προημιτελικά του Masters του Παρισιού.
Spotlight
-
Πέθαινε το παιδί του και έπαιζε Playstation - Τα sms της τραγικής μητέρας
-
Έξαλλος ο βασιλιάς Κάρολος - Τι είπε στον φρουρό για να βοηθήσει την Καμίλα με το παλτό της
-
Πορνό, άγχος και πόντοι: Τι κάνει έναν άνδρα να λέει ψέματα για το μέγεθος του πέους του;
-
Είναι αυτό το μυστηριώδες κήτος το σπανιότερο του κόσμου;
Και πάλι οι δύο τους.
Λίγες εβδομάδες μετά την επική νίκη του Στέφανου Τσιτσιπά απέναντι στον Νόβακ Τζόκοβιτς (2-1) στα προημιτελικά του Masters της Σανγκάης, οι δύο τενίστες θα κοντραριστούν και πάλι σε προημιτελικά Masters διοργάνωσης, αυτή τη φορά στο Παρίσι!
Ο Σέρβος τενίστας λίγη ώρα μετά τη νίκη του «Τσιτσιφάστ» απέναντι στον Αλεξ Ντε Μινόρ, ξεπέρασε με σχετική ευκολία το εμπόδιο του Κάιλ Εντμουντ με 2-0 σετ (7-6 [2], 6-4) και σφράγισε το μεγάλο ραντεβού με τον συμπατριώτη μας.
Διαβάστε περισσότερα εδώ
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις