![Βασίλης Χαλακατεβάκης: «Πέρασα δύο καρκίνους»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/11/xalakatevakis.jpg)
Βασίλης Χαλακατεβάκης: «Πέρασα δύο καρκίνους»
Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης συγκλονίζει με την εξομολόγηση του για την περιπέτεια της υγείας του, που δεν γνώριζε κανείς
Spotlight
-
Τα ψεύτικα δάκρυα της Μέγκαν Μαρκλ
-
Σκότωσε τη γυναίκα του, τα παιδιά και τα ανίψια του μετά το πάρτι γενεθλίων - Οι ανατριχιαστικές τελευταίες ώρες
-
Έτσι μοιάζει ένας σεισμός στα βάθη του ωκεανού - Δείτε βίντεο
-
Ισραηλινές αεροπορικές επιδρομές στην Υεμένη αφήνουν πίσω τους τουλάχιστον 3 νεκρούς και δεκάδες τραυματίες
Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης συγκλονίζει με την εξομολόγηση του για την περιπέτεια της υγείας του, που δεν γνώριζε κανείς.
Η τηλεοπτική του επιστροφή
«Επιστρέφω στο Καφέ της Χαράς που με μεγάλη χαρά ξανακάνουμε. Στην αρχή νόμιζα ότι μου κάνει πλάκα ο Χάρης Ρώμας, μου πήρε χρόνο να το πιστέψω…», είπε με χαρά ο Βασίλης Χαλακατεβάκης .
Γάμος έκπληξη
Μίλησε για το γάμο – έκπληξη του που έγινε πριν δύο χρόνια είπε ο Βασίλης Χαλακατεβάκης: «Πριν δύο χρόνια παντρεύτηκα με έναν τρόπο περίεργο. Με κάλεσαν στον γάμο μου, εγώ δεν το ήξερα και πήγα. Ήταν 150 φίλοι και συγγενείς εκεί. Ήταν ένας γάμος έκπληξη».
Η περιπέτεια της υγείας του
«Πέρασα δύο καρκίνους, έναν στο παχύ έντερο και έναν μετάσταση στον πνεύμονα, το 2009-2010. Έπαιζα στο θέατρο με απώλεια της μίας αίσθησης λόγω των χημειοθεραπειών. Δεν πρέπει να κρύβονται αυτά. Πρέπει να μαθαίνουν οι άνθρωποι ότι αυτά τα πράγματα αντιμετωπίζονται πια και πρέπει ο κόσμος να παλεύει, να προχωράει», είπε συγκινημένος ο Βασίλης Χαλακατεβάκης.
Η εποχή των Απαράδεκτων
«Την περίοδο των Απαράδεκτων, έγινε διπλό τρακάρισμα στον δρόμο, επειδή με είδαν. Είπαν «Α ρε Χαλακατεβάκη» και τράκαραν! Η Δήμητρα Παπαδοπούλου κράτησε το πραγματικό μου όνομα στο σίριαλ, επειδή στην Κρήτη το Χαλακατεβάκης σημαίνει ανακατωσούρας.»
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις