![Χριστουγεννιάτικη δράση για παιδιά στη δημοτική Πινακοθήκη Πειραιά](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/12/pinakothiki.jpg)
Χριστουγεννιάτικη δράση για παιδιά στη δημοτική Πινακοθήκη Πειραιά
Την εκδήλωση διοργανώνει η Δημοτική Πινακοθήκη σε συνεργασία με το 6ο ΠΕ.Κ.Ε.Σ. (Περιφερειακό Κέντρο Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού) και περιλαμβάνει αφήγηση παραμυθιού και Χριστουγεννιάτικες μελωδίες.
Spotlight
-
Τα ανάπηρα ζώα μπορούν να ζήσουν μια ζωή με αξιοπρέπεια – Τα ειδικά σχεδιασμένα αμαξίδια
-
«Δεν θα τραγουδούσα ποτέ μπροστά στη φωτογραφία ενός σφαγέα των Ελλήνων» - Η Βανδή απαντά για την αφίσα του Κεμάλ
-
Στο νοσοκομείο 17χρονος έπειτα από επίθεση εναντίον του με αιχμηρό αντικείμενο
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
Η χριστουγεννιάτικη δράση για παιδιά νηπιαγωγείου «Στολίζουμε το δέντρο των ευχών», θα πραγματοποιηθεί αύριο Κυριακή 8 Δεκεμβρίου, στις 18:00, στη Δημοτική Πινακοθήκη Πειραιά, στο πλαίσιο των εορταστικών εκδηλώσεων του Δήμου Πειραιά.
Την εκδήλωση διοργανώνει η Δημοτική Πινακοθήκη σε συνεργασία με το 6ο ΠΕ.Κ.Ε.Σ. (Περιφερειακό Κέντρο Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού) και περιλαμβάνει αφήγηση παραμυθιού και Χριστουγεννιάτικες μελωδίες.
Η είσοδος είναι ελεύθερη.
Δημοτική Πινακοθήκη Πειραιά (Φίλωνος 29).
Αναλυτικά το πρόγραμμα των εορταστικών εκδηλώσεων του Δήμου Πειραιά στον παρακάτω σύνδεσμο: http://www.destinationpiraeus.com/index.php/article/62?fbclid=IwAR1mrwGCt8yLuRWTU-AmkU4vN-yak5EFcsHNknu7PeTMp_OoXC6x2nvCaPg
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις