Τετάρτη 21 Αυγούστου 2024
Ο Ολυμπιακός ανοίγει το σκορ στην Καλαμάτα με εκπληκτικό γυριστό του Ραντζέλοβιτς

O Oλυμπιακός ανοίγει το σκορ μόλις στο 6ο λεπτό απέναντι στην Καλαμάτα, με τον Ραντζέλοβιτς να σκοράρει με πολύ όμορφο γυριστό σουτ

Ο Ολυμπιακός αγωνίζεται στην Καλαμάτα στην πρώτη αναμέτρηση για τους «16» του Κυπέλλου Ελλάδας και οι Ερυθρόλευκοι βρίσκουν το δρόμο προς τα δίχτυα από πολύ νωρίς.

Σκόρερ ο Λάζαρ Ραντζέλοβιτς που βρήκε το δρόμο προς τα δίχτυα, βάζοντας τον Ολυμπιακό μπροστά στο σκορ, 6 λεπτά μετά την έναρξη της αναμέτρησης.

Ο Μάριο Γκασπάρ βρήκε με κεφαλιά τον Σέρβο και ο 22χρονος με εκπληκτικό γυριστό, έγραψε το 1-0 για τους φιλοξενούμενους.

Διαβάστε περισσότερα εδώ

Live streaming: Ελλάδα – Λετονία

Δείτε σε live streaming την αναμέτρηση της Εθνικής Kορασίδων κόντρα στη Λετονία για τις θέσεις 9-16 του Eurobasket U16 από το κανάλι της FIBA στο YouTube