![Βίκυ Κουλιανού : Επικό throwback από τη δεκαετία του '90](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/δφ.png)
Βίκυ Κουλιανού : Επικό throwback από τη δεκαετία του ’90
Μοναδικές στιγμές στυλ όταν η Βίκυ Κουλιανού μεσουρανούσε στις πασαρέλες κορυφαίων οίκων μόδας
Spotlight
-
«Πρωταθλήτρια» Ευρώπης στην ακρίβεια η Ελλάδα - Σε ποια προϊόντα αυξήθηκαν οι τιμές [πίνακες]
-
ΣΥΡΙΖΑ: Φέρνει στη Βουλή την αποκάλυψη του in ότι το Μαξίμου ετοιμάζει αγορά νέου λογισμικού παρακολούθησης
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
-
Συνέλαβαν εργοδότη για επίθεση με ρατσιστικό κίνητρο σε υπάλληλό του - Τον καταδίωκε με αυτοκίνητο
Η Βίκυ Κουλιανού έχει μια πολύ λαμπρή καριέρα στο χώρο της μόδας και του μόντελινγκ καθώς έχει περπατήσει σε παγκόσμιες πασαρέλες, επιδεικνύοντας δημιουργίες κορυφαίων σχεδιαστών.
Dior, Armani, Ferre, Valentino, Versace και Yves Saint Laurent είναι μόνο κάποιοι από τους κορυφαίους σχεδιαστές μόδας με τους οποίου έχει κατά καιρούς συνεργασθεί η Βίκυ Κουλιανού.
Μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μάλιστα η Βίκυ Κουλιανού, συχνά θυμάται μερικές από τους πιο σημαντικούς σταθμούς της καριέρας της, δημοσιεύοντας φωτογραφίες από πασαρέλες στις οποίες η ίδια έχει περπατήσει.
Στην πιο πρόσφατη δημοσίευσή της στο Instagram η Βίκυ Κουλιανού, δημοσίευσε μία φωτογραφία από τη δεκαετία του ‘ 90, όταν ήταν ένα από τα μοντέλα που εμφανίστηκε στην επίδειξη μόδας του θρυλικού οίκου μόδας Dior, κατά τη διάρκεια της Εβδομάδας Μόδας στο Παρίσι.
Όπως ήταν αναμενόμενο το επικό throwback που έκανε η Βίκυ Κουλιανού, κέρδισε για ακόμα μία φορά την προσοχή των διαδικτυακών της φίλων, οι οποίοι έσπευσαν να της αφήσουν το δικό τους σχόλιο θαυμασμού ενώ τα likes έπεσαν «βροχή».
Δείτε παρακάτω το στιγμιότυπο που δημοσίευσε η Βίκυ Κουλιανού στο προφίλ της στο Instagram:
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις