![Οι οπαδοί της Κρίσταλ Πάλας τιμούν την μνήμη της Ρενάτας](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/EO1Cw_5XkAAw3XH-1.jpg)
Οι οπαδοί της Κρίσταλ Πάλας τιμούν την μνήμη της Ρενάτας
Σπουδαία κίνηση από τους οπαδούς της Πάλας στο παιχνίδι με την Σαουθάμπτον.
Spotlight
-
Εφτά χρόνια φυλακή στα δύο αδέρφια για τον θάνατο 52χρονου - Τον είχαν ξυλοκοπήσει επειδή τάιζε αδέσποτα ζώα
-
Σοκ για την Σερένα Γουίλιαμς: Ο σύζυγός της αποκάλυψε ότι διαγνώστηκε με την νόσο του Lyme
-
Τελείωσε το παραμύθι για πρίγκιπα Χάρι και Μέγκαν Μαρκλ
-
Πέθαινε το παιδί του και έπαιζε Playstation - Τα sms της τραγικής μητέρας
Οι οργανωμένοι οπαδοί του Πανιωνίου και της Κρίσταλ Πάλας διατηρούν ισχυρούς δεσμούς φιλίας εδώ και αρκετά χρόνια, με τους «πάνθηρες» μάλιστα να έχουν βρεθεί στο «Selhurst Park» για να παρακολουθήσουν μαζί ματς της αγγλικής ομάδας.
Το βράδυ της Τρίτης στο ματς κόντρα στην Σουθάμπτον οι οπαδοί της Πάλας προχώρησαν σε μια πολύ σπουδαία κίνηση για να τιμήσουν την μνήμη της Ρενάτας που πρόσφατα έφυγε από τη ζωή νικημένη από τον καρκίνο.
Οι Holmesdale Fanatics κρέμασαν πανό με τη φωτογραφία της Ρενάτας και το μήνυμα «αναπαύσου εν ειρήνη» δείχνοντας τη συμπαράστασή τους στους οπαδούς του ελληνικού συλλόγου.
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/EO1Cw_5XkAAw3XH-600x450.jpg)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις