![H κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Ολυμπιακού [Εικόνες]](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/5019512.jpg)
H κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Ολυμπιακού [Εικόνες]
Ο Ολυμπιακός έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα στον Ρέντη με πολλά χαμόγελα και ευχές για τη νέα χρονιά. Οι τυχεροί της εκδήλωσης ήταν ο Αβραάμ Παπαδόπουλος, ο Μπρούνο Γκασπάρ και ο γιατρός των ερυθρόλευκων, Χρήστος Θέος
Spotlight
-
Αποκάλυψη in: Φωτογραφίες του 54χρονου τοπογράφου και του σημείου της δολοφονίας στο Ψυχικό είχε στο κινητό του ο 44χρονος
-
Ηλεκτρικό ρεύμα: Κόπηκε στα δύο το ενιαίο δίκτυο στην Ευρώπη – 10 ερωτοαπαντήσεις για τις υψηλές τιμές
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
Η ΠΑΕ Ολυμπιακός πραγματοποίησε σήμερα (30/1) στο προπονητικό κέντρο του Ρέντη την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας με όλο το ποδοσφαιρικό τμήμα να δίνει το παρών. Οι ερυθρόλευκοι σε μια όμορφη εκδήλωση με πολλά χαμόγελα και ευχές έκοψαν την πίτα και οι τυχεροί της ημέρας και οι οποίοι κέρδισαν τα φλουριά ήταν ο Αβραάμ Παπαδόπουλος, ο Μπρούνο Γκασπάρ και ο γιατρός της ομάδας, Χρήστος Θέος.
Ο διοικητικός ηγέτης των ερυθρόλευκων, Βαγγέλης Μαρινάκης καλωσόρισε τους παίκτες, το τεχνικό επιτελείο αλλά και όλα τα μέλη της ομάδας και ευχήθηκε υγεία ενόψει της νέας σεζόν, αλλά και να πετύχει ο Ολυμπιακός τον στόχο του και να κατακτήσει το πρωτάθλημα.
Δείτε φωτογραφίες από την εκδήλωση:
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο1-1.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο2-1.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο3.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο4.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο5.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο6.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο7.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο8.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο9.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο10.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο11.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο12.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο13.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο14.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο15.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο16.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο17.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο18.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο19.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο20.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο21.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο22.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο23.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο24.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο25.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο26.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/01/ο27.jpg)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις