![Ο Κοντιζάς σε σπάνια εμφάνιση με τη σύζυγό του](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/02/γφωαγφ.png)
Ο Κοντιζάς σε σπάνια εμφάνιση με τη σύζυγό του
Έκανε την ιδιαίτερη και εξαιρετικά σπάνια εμφάνισή της στα βραβεία Γαστρονομίας 2020 συνοδεύοντας τον σύζηγό της
Spotlight
-
Κέρδισε... βραβείο για τον πιο ανόητο θάνατο - Δικηγόρος έπεσε από ουρανοξύστη για να αποδείξει ότι έχει δίκιο
-
Πορτοκαλί συναγερμός για φωτιές σε μεγάλο μέρος της χώρας – Ο χάρτης της Πολιτικής Προστασίας
-
Πρώτη φορά κατηγορούμενοι κυκλώματος εκβιαστών συνδέονται με οπαδική βία λέει η Δημογλίδου
-
Συναγερμός στη Γάζα: Ανιχνεύτηκε πολιομυελίτιδα στα λύματα - Σε κίνδυνο χιλιάδες άνθρωποι
Ο Σωτήρης Κοντιζάς, βραβεύτηκε στην τελετή απονομής των βραβείων Γαστρονομίας 2020, συνοδευόμενος από την σύζυγό του, σε μια σπάνια εμφάνισή της.
Δηλώσεις
Παρουσιαστής ήταν ο Γιώργος Καπουντζίδης και ο Σωτήρης Κοντιζάς ήταν ένας από τους σεφ που έλαβε βραβείο.Έπειτα ο ίδιος δήλωσε «Η σύζυγος μου είναι χαρούμενη και περήφανη που βραβεύτηκα, παρόλα αυτά τα δύο μας παιδιά είναι ό,τι πιο καλό και χαρούμενο έχουμε ζήσει μέχρι τώρα. Η σύζυγος μου δεν μαγείρευε, αλλά αναγκάστηκε να μαγειρεύει, όχι λόγω MasterChef, αλλά λόγω των παιδιών».
Το ιστορικό της γνωριμίας τους
Ο Σωτήρης Κοντιζάς, είχε αναφέρει σε συνέντευξή του στο περιοδικό People, ότι η σύζυγός του εργαζόταν ως σερβιτόρα σε ένα εστιατόριο, όπου τον υποδέχτηκε, του πήρε παραγγελία και του σέρβιρε.
Την δεύτερη φορά που πήγε στο ίδιο εστιατόριο για φαγητό, της έδωσε το τηλέφωνό του και έτσι ξεκίνησε η σχέση τους, ενώ δήλωσε πως ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά. Για χάρη της εκείνος επέστρεψε στην Ελλάδα από το Λονδίνο όπου ζούσε και εργαζόταν μέχρι το 2015.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις