![Κακόγουστο χιούμορ Νοτοπούλου για τον κοροναϊό](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/02/1-515.jpg)
Κακόγουστο χιούμορ Νοτοπούλου για τον κοροναϊό
Η βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ, θέλοντας μάλλον να δείξει πως δεν τρομάζει από τον ιό, ανέβασε story στο Instagram με τα οποία κάνει... χιούμορ για τα κρούσματα που σημειώθηκαν στη Θεσσαλονίκη, παραφράζοντας στίχους τραγουδιών
Spotlight
-
Παραμένει στη φυλακή ο Ηλίας Κασιδιάρης – Απορρίφθηκε το αίτημα αποφυλάκισης
-
Άγριο επεισόδιο στη Θεσσαλονίκη - Ομάδα ανδρών ξυλοφόρτωσε ζευγάρι και τους έσπασε το μαγαζί
-
Ανορθόδοξες συμβουλές για να «ξεγελάσουμε» τη ζέστη
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
Σε κακόγουστες και ατυχείς αναρτήσεις στα social media προχώρησε η βουλευτής Α’ Θεσσαλονίκης του ΣΥΡΙΖΑ, Κατερίνα Νοτοπούλου, μετά την εμφάνιση των πρώτων κρουσμάτων κοροναϊού στην Ελλάδα.
Η βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ, θέλοντας μάλλον να δείξει πως δεν τρομάζει από τον ιό, ανέβασε story στο Instagram με τα οποία κάνει… χιούμορ για τα κρούσματα που σημειώθηκαν στη Θεσσαλονίκη, παραφράζοντας στίχους τραγουδιών.
«Θεσσαλονίκη μου, μεγάλη κορονοϊομάνα», «Αναζητώ, αναζητώ στη Σαλονίκη αντισώματα», «Άιντε κάντε όλοι στην μπάντα, βήχει και γουστάρει ο Σαλονικιός» έγραψε χαρακτηριστικά.
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/02/2-62-376x600.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/02/1-516-376x600.jpg)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις