![Σεμέδο: «Μου λείπει το Καραϊσκάκη»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/04/4873314.jpg)
Σεμέδο: «Μου λείπει το Καραϊσκάκη»
Ο Ρούμπεν Σεμέδο εξέφρασε την αγάπη του προς το γήπεδο του Ολυμπιακού, «Γ. Καραϊσκάκης» και την ανυπομονησία του να επιστρέψει στο γήπεδο των ερυθρόλευκων
Spotlight
-
Τα ανάπηρα ζώα μπορούν να ζήσουν μια ζωή με αξιοπρέπεια – Τα ειδικά σχεδιασμένα αμαξίδια
-
Τα Γλυπτά του Παρθενώνα, ο Στάρμερ και η Ελλάδα
-
«Δεν θα τραγουδούσα ποτέ μπροστά στη φωτογραφία ενός σφαγέα των Ελλήνων» - Η Βανδή απαντά για την αφίσα του Κεμάλ
-
Στο νοσοκομείο 17χρονος έπειτα από επίθεση εναντίον του με αιχμηρό αντικείμενο
Είναι αλήθεια πως όλοι μας επιζητούμε διακαώς να επιστρέψει η κανονικότητα.
Να σταματήσει αυτός ο εφιάλτης του κορωνοϊού που έχει εξαπλωθεί με ραγδαίο τρόπο σε όλο τον πλανήτη και να γυρίσουμε πίσω στην όμορφη… ρουτίνα μας. Και προπαντώς να δούμε επιτέλους λίγη μπάλα. Να ξεκινήσουν όλα τα πρωταθλήματα και οι διοργανώσεις ξανά, όταν καταστεί εφικτό και ασφαλές αυτό, και να απολαύσουμε όλους τους αστέρες του παγκοσμίου ποδοσφαίρου.
Την ίδια αδημονία με εμάς φυσικά έχουν οι ομάδες και οι παίκτες. Η ΠΑΕ Ολυμπιακός πριν λίγη ώρα έκανε ανάρτηση με το «Γ. Καραϊσκάκης» και έδειξε την ανυπομονησία της για να επιστρέψει στο γήπεδο αυτό.
Το ίδιο και ο Ρούμπεν Σεμέδο! Ο Πορτογάλος στόπερ του Ολυμπιακού έκανε μία πολύ όμορφη ανάρτηση, με τη φωτογραφία του Φαληρικού Σταδίου και τη λεζάντα «Miss You», δηλαδή «Μου λείπεις».
Δείτε την ανάρτηση του 25χρονου κεντρικού αμυντικού:
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/04/93131116_160769935203028_1085943881922510848_n.jpg)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις