![Βαρουφάκης - Στράτου : Βόλτα στην Αίγινα μετά το επεισόδιο στο λιμάνι](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/04/ImgSrc-94.jpg)
Βαρουφάκης – Στράτου : Βόλτα στην Αίγινα μετά το επεισόδιο στο λιμάνι
Βόλτα στην Αίγινα έκανε η σύζυγος του Γιάνη Βαρουφάκη, Δανάη Στράτου και ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, εντυπωσιακές φωτογραφίες.
Spotlight
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
-
Συγκλονιστικές εικόνες από τη μεγάλη φωτιά στο Σοφικό - «Κόλαση» με φλόγες 25 μέτρων
-
Άναψαν τα αίματα σε πανηγύρι - Καρεκλοπόλεμος και ξύλο μετά μουσικής (βίντεο)
Βόλτα στην Αίγινα έκανε η σύζυγος του Γιάνη Βαρουφάκη, Δανάη Στράτου και ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, εντυπωσιακές φωτογραφίες.
Το ζευγάρι, σύμφωνα με τον επικεφαλής του «Μέρα 25», βρίσκεται στην κατοικία του στο νησί, πολύ πριν επιβληθεί η απαγόρευση της κυκλοφορίας και η καραντίνα και περνά τις μέρες του δημιουργικά, αν αν και η επίσκεψή του πριν λίγες μέρες στην Αθήνα και το επεισόδιο που έγινε στο λιμάνι της Αίγινας με άνθρωπο του Λιμενικού προκάλεσε αντιδράσεις.
Ο ίδιος πάντως, βρίσκεται τώρα και πάλι στο νησί, έχοντας μαζί του τη σύζυγό του Δανάη Στράτου, που ανέβασε στο Instagram φωτογραφίες από τον περίπατο της στην Αίγινα.
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/04/Danae-Stratou-@danaestratou-•-Φωτογραφίες-και-βίντεο-στο-Instagra.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/04/stratou2.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/04/danaestratou_92696802_510570663165465_1926085499980050083_n-860x860-600x600.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/04/stratou3.jpg)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις