![Μαντώ Γαστεράτου: Η βάπτιση του γιου της και η Ελένη Μενεγάκη](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/05/hgi-1.jpg)
Μαντώ Γαστεράτου: Η βάπτιση του γιου της και η Ελένη Μενεγάκη
Τι αποκάλυψε η Μαντώ Γαστεράτου για την σχέση της με την Ελένη Μενεγάκη ;
Spotlight
-
Τα σκουπίδια που συσσωρεύονται στη Γάζα επιδεινώνουν τα δεινά του πολέμου - «Η μυρωδιά μάς σκοτώνει»
-
Τρίχρονο περιπλανιόταν μόνο του στο Λασίθι μέχρι που το εντόπισε η Αστυνομία - Τι είχε συμβεί
-
Επανεξελέγη πρόεδρος του Ευρωκοινοβουλίου η Ρομπέρτα Μέτσολα
-
Οι πλούσιοι διατρέχουν μεγαλύτερο κίνδυνο να εμφανίσουν καρκίνο, αποκαλύπτει μελέτη
Πως πέρασε η Μαντώ Γαστεράτου την καραντίνα;
Η βάπτιση του γιου της
«Θα τον πούμε Γιώργο -έτσι λένε τον πεθερό μου- και νονοί θα είναι ο κολλητός φίλος του άνδρα μου, Γιάννης Καρβέλας, και ο συνεργάτης μου και πολύ καλός μου φίλος Δημήτρης Καρέτζος».
«Λέμε να τον βαπτίσουμε τον Σεπτέμβριo στην Ανάβυσσο ή σε κάποια άλλη ενορία εκεί κοντά. Προς το παρόν δεν έχω έρθει σε επαφή με τη Mητρόπολη, καθώς είμαστε σε αναμονή εξελίξεων», αποκαλύπτει η Μαντώ Γαστεράτου.
«Έχουν αλλάξει όλα στη ζωή μου. Όταν έκανα παιδί, ένιωσα ότι ενηλικιώθηκα. Κάνω πιο ουσιαστικά και ρεαλιστικά όνειρα για το παιδί μου. Περιμένω να το δω να χαμογελάσει, να μπουσουλήσει, να περπατήσει. Απλά, αλλά ουσιαστικά πράγματα», αναφέρει η Μαντώ Γαστεράτου.
Η Ελένη Μενεγάκη
«Η συνεργασία μου με την Ελένη Μενεγάκη είναι η καλύτερη που είχα ποτέ. Δεν υπάρχει η γυναίκα αυτή. Είναι θεά. Μου έχει φερθεί πολύ όμορφα», είπε η παρουσιάστρια.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις