Ανανέωσε το συμβόλαιο του στην Ιαπωνία ο Λούκα Παβίτσεβιτς
Ο Μαυροβούνιος τεχνικός αποδέχθηκε την επέκταση συμβολαίου που του πρότεινε η διοίκηση της ομάδας του, Άλβαρκ Τόκιο για έναν ακόμα χρόνο
Spotlight
-
Επικρίσεις από την Κομισιόν για την κατάσταση του Κράτους Δικαίου στην Ελλάδα
-
Ξυλοκόπησε τη σύζυγό του και αποπειράθηκε να την πνίξει – Οι όροι για να μην μπει φυλακή
-
ΣΥΡΙΖΑ για αποκάλυψη in για τον αόρατο «Μεγάλο Αδελφό»: Διαμορφώθηκε το ΠΔ χωρίς καμία άλλη διαβούλευση;
-
Οργή συγγενών αγνοουμένων στην Κύπρο κατά του Φειδία Παναγιώτου - Τον κατηγορούν για χλευασμό
Κάτοικος Ιαπωνίας θα συνεχίσει να είναι για μια ακόμα σεζόν ο back2back πρωταθλητής Λούκα Παβίτσεβιτς. Ο τεχνικός, που έχει περάσει και από τον πάγκο του Πανιωνίου, ανανέωσε για έναν ακόμα χρόνο το συμβόλαιό του με την Ιαπωνική ομάδα, Άλβαρκ Τόκιο.
Ο Μαυροβούνιος τεχνικός, φαίνεται πως έχει βρει το… λιμάνι του στη χώρα του Ανατέλλοντος Ηλίου, αφού βρίσκεται εκεί από το 2017 και έχει κατακτήσει δύο συνεχόμενα πρωταθλήματα.
Πρόλαβε μάλιστα φέτος να προσθέσει στο βιογραφικό του και το FIBA Asia Champions Cup. Στο παρελθόν ο Παβίτσεβιτς έχει κοουτσάρει, στη Σερβία (ΟΚΚ Βελιγραδίου, Χέμοφαρμ), την Ελλάδα (Πανιώνιος), τη Γερμανία (Άλμπα), τη Γαλλία (Ροάν) και το Μαυροβούνιο (Μπουντούτσνοστ).
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις