![Ο ιταλός διαιτητής Μάρκο Ντι Μπέλο σφυρίζει το ΠΑΟΚ – ΑΕΚ](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/06/belo-768x470.jpg)
Ο ιταλός διαιτητής Μάρκο Ντι Μπέλο σφυρίζει το ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Η ΚΕΔ έκανε γνωστούς τους διαιτητές της 5ης αγωνιστικής των πλέι-οφ, με τον ιταλό Μάρκο Ντι Μπέλο να σφυρίζει στο ντέρμπι της Τούμπας
Spotlight
-
Επικρίσεις από την Κομισιόν για την κατάσταση του Κράτους Δικαίου στην Ελλάδα
-
Ξυλοκόπησε τη σύζυγό του και αποπειράθηκε να την πνίξει – Οι όροι για να μην μπει φυλακή
-
ΣΥΡΙΖΑ για αποκάλυψη in για τον αόρατο «Μεγάλο Αδελφό»: Διαμορφώθηκε το ΠΔ χωρίς καμία άλλη διαβούλευση;
-
Οργή συγγενών αγνοουμένων στην Κύπρο κατά του Φειδία Παναγιώτου - Τον κατηγορούν για χλευασμό
Ο 39χρονος ιταλός διαιτητής Μάρκο Ντι Μπέλο, από τη δεύτερη κατηγορία της UEFA, θα είναι ο ρέφερι του ντέρμπι της Τούμπας μεταξύ του ΠΑΟΚ και της ΑΕΚ, που θα κρίνει πολλά όσον αφορά τη δεύτερη θέση.
Ο Ντι Μπέλο δεν έχει ιδιαίτερη πείρα, αφού σφυρίζει μόλις τα δύο τελευταία χρόνια, ενώ χθες ήταν ο διαιτητής του Ουντινέζε – Αταλάντα 2-3 για τη Serie A.
Βοηθοί του Ντι Μπέλο θα είναι οι επίσης ιταλοί Αλεσάντρο Τζιαλατίνι, Τζιακόμο Παγκανέσι, 4ος ο Καραντώνης, με VAR τον Πιέρο Τζιακομέλι και AVAR τη Χρύσα Κουρομπύλια.
Όσον αφορά τα υπόλοιπα παιχνίδια των πλέι-οφ, στο Καραϊσκάκη για το Ολυμπιακός – ΟΦΗ θα είναι ο Βρέσκας, με βοηθούς τους Κούλα Χασάν, Μωυσιάδη, 4ος θα είναι ο Κουτσιαύτης και στο VAR οι Γκορτσίλας, Κωνσταντίνου.
Την αναμέτρηση Παναθηναϊκού-Άρη (1/7, 19:15) θα διευθύνει ο Άγγελος Ευαγγέλου, με βοηθούς τους Ακρίβο, Καρατζίκα (4ος ο Μαλούτας) και στο VAR τους Παπαπέτρου, Απτόσογλου.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις