![Ταυτοποιήθηκαν τρεις οπαδοί του ΠΑΟΚ από την επίθεση στην Πυλαία](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/07/5.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ-768x512.jpg)
Ταυτοποιήθηκαν τρεις οπαδοί του ΠΑΟΚ από την επίθεση στην Πυλαία
Οι αστυνομικοί του τμήματος Αθλητικής Βίας ταυτοποίησαν τρεις οπαδούς του ΠΑΟΚ από την επίθεση του περασμένου Απρίλη.
Spotlight
-
Πορτοκαλί συναγερμός για φωτιές σε μεγάλο μέρος της χώρας – Ο χάρτης της Πολιτικής Προστασίας
-
Συναγερμός στη Γάζα: Ανιχνεύτηκε πολιομυελίτιδα στα λύματα - Σε κίνδυνο χιλιάδες άνθρωποι
-
Τα ανάπηρα ζώα μπορούν να ζήσουν μια ζωή με αξιοπρέπεια – Τα ειδικά σχεδιασμένα αμαξίδια
-
Στο νοσοκομείο 17χρονος έπειτα από επίθεση εναντίον του με αιχμηρό αντικείμενο
Την ταυτοποίηση δύο ατόμων από την επίθεση στην Πυλαία, τον περασμένο Απρίλη, ολοκλήρωσαν οι αστυνομικοί της Αθλητικής Βίας. Σύμφωνα με την ΕΛΑΣ, πρόκειται για έναν 23χρονο και έναν 32χρονο, οι οποίοι προέβησαν σε φθορές σε ΙΧ στα Πυλαιώτικα, με ρόπαλα.
Μάλιστα, οι συγκεκριμένοι, είναι οπαδοί του ΠΑΟΚ, οι οποίοι επιτέθηκαν σε αυτούς του Άρη ενώ μέσα από συνεχιζόμενη έρευνα, προέκυψε εμπλοκή και τρίτου ατόμου. Πρόκειται για έναν 29χρονο ημεδαπό, επίσης φίλο του «Δικεφάλου», ο οποίος είχε πάρει μέρος σε αυτή την επίθεση.
Σε βάρος τους, έχει σχηματιστεί σχετική δικογραφία. Η υπόθεση έχει ολοκληρωθεί με επιτυχία αφού οι αστυνομικοί κατάφεραν να ξετυλίξουν το κουβάρι της επίθεσης.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις