![ΠΑΟΚ-Μπέος : Επιτέλους, μαζί!](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/07/1605302-768x475.jpg)
ΠΑΟΚ-Μπέος : Επιτέλους, μαζί!
Δεν είναι πλέον κρυφό, αφού άρχισαν τις δημόσιες εμφανίσεις! Ο Αχιλλέας Μπέος επισκέφτηκε την Τρίτη τα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ!
Spotlight
-
Πορτοκαλί συναγερμός για φωτιές σε μεγάλο μέρος της χώρας – Ο χάρτης της Πολιτικής Προστασίας
-
Συναγερμός στη Γάζα: Ανιχνεύτηκε πολιομυελίτιδα στα λύματα - Σε κίνδυνο χιλιάδες άνθρωποι
-
Τα ανάπηρα ζώα μπορούν να ζήσουν μια ζωή με αξιοπρέπεια – Τα ειδικά σχεδιασμένα αμαξίδια
-
Στο νοσοκομείο 17χρονος έπειτα από επίθεση εναντίον του με αιχμηρό αντικείμενο
Ο κόσμος το είχε τούμπανο και αυτοί, κρυφό καμάρι… Είναι κοινό μυστικό στην ποδοσφαιρική κοινή γνώμη ότι ο Αχιλλέας Μπέος ανήκει στη σφαίρα επιρροής του Ιβάν Σαββίδη. Ή πιο ορθά, ήταν κοινό μυστικό, αφού πλέον ο Μπέος εμφανίζεται δημοσίως και χωρίς καμία προφύλαξη, στην Τούμπα…
Σύμφωνα με τον Τύπο της Θεσσαλονίκης, ο Μπέος επισκέφτηκε την Τρίτη τα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ και συναντήθηκε με διοικητικά στελέχη. Επισήμως, ο Μπέος πήγε εκεί με την ιδιότητα του προέδρου του ΝΠΣ Βόλου και συζήτησε για τους δανεικούς.
Οι οποίοι είναι ουκ ολίγοι, αφού πέρυσι η ομάδα της Μαγνησίας θύμιζε την… Κ19 του ΠΑΟΚ. Λύρατζης, Τσαούσης, Διαμαντής, Μπαλογιάννης και Μελίσσας έπαιζαν μέχρι τα μέσα Ιουλίου στο Πανθεσσαλικό, με απόσπαση από τη Θεσσαλονίκη.
Ανεπισήμως, η ημερήσια διάταξη σίγουρα είχε πολλά θέματα… Ο Ιβάν Σαββίδης έχει αρκετά μέτωπα τελευταία και ίσως να χρειάστηκε τη συνδρομή ενός… εμπειρογνώμονα του ποδοσφαίρου, όπως είναι ο Αχιλλέας…
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις