![Αναβλήθηκε το Ξάνθη – Απόλλων Σμύρνης, ορίστηκε για 26 Αυγούστου](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/08/janthigi.jpg)
Αναβλήθηκε το Ξάνθη – Απόλλων Σμύρνης, ορίστηκε για 26 Αυγούστου
Με ανακοίνωσή της η ΕΠΟ ενημέρωσε πως το μπαράζ μεταξύ Ξάνθης και Απόλλωνα Σμύρνης αναβάλλεται λόγω του κρούσματος κορωνοϊού που βρέθηκε στην ακριτική ομάδα και μετατίθεται για τις 26 του μηνός
Spotlight
-
Τα ψεύτικα δάκρυα της Μέγκαν Μαρκλ
-
Σκότωσε τη γυναίκα του, τα παιδιά και τα ανίψια του μετά το πάρτι γενεθλίων - Οι ανατριχιαστικές τελευταίες ώρες
-
Έτσι μοιάζει ένας σεισμός στα βάθη του ωκεανού - Δείτε βίντεο
-
Ισραηλινές αεροπορικές επιδρομές στην Υεμένη αφήνουν πίσω τους τουλάχιστον 3 νεκρούς και δεκάδες τραυματίες
Οριστικά σε αναβολή οδηγήθηκε το μπαράζ Ξάνθη – Απόλλων Σμύρνης μετά το κρούσμα κοροναϊού που ανιχνεύτηκε στους γηπεδούχους, όπως ενημέρωσε με ανακοίνωσή της η ΕΠΟ.
Η ανακοίνωση:
«Με απόφαση της Επιτροπής Εκτάκτων Θεμάτων της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας, ο πρώτος αγώνας μπαράζ μεταξύ Α.Ο. Ξάνθης και Απόλλωνα Σμύρνης για την άνοδο/παραμονή στη Super League 1 αναβάλλεται για την προσεχή Τετάρτη 26 Αυγούστου και ώρα 20.00, καθώς-όπως έγινε γνωστό από τον Α.Ο. Ξάνθης- βρέθηκε θετικό στον κορωνοϊό δείγμα μέλους της αποστολής της ομάδας».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις