![Με 4-3-3 η Μπεσίκτας κόντρα στον ΠΑΟΚ](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/08/a913b925d3a0e9f69ade204ff850e0695ec017c3527343176c537b84270237ec-768x511.jpg)
Με 4-3-3 η Μπεσίκτας κόντρα στον ΠΑΟΚ
Με μια προπόνηση στο γήπεδο της Τούμπας ολοκλήρωσε την προετοιμασία της η Μπεσίκτας για την αναμέτρηση με τον ΠΑΟΚ, με τον Σερτζέν Γιαλτσίν να έχει καταλήξει στα πρόσωπα που θα απαρτίζουν την αρχική ενδεκάδα
Spotlight
-
Τα ανάπηρα ζώα μπορούν να ζήσουν μια ζωή με αξιοπρέπεια – Τα ειδικά σχεδιασμένα αμαξίδια
-
«Δεν θα τραγουδούσα ποτέ μπροστά στη φωτογραφία ενός σφαγέα των Ελλήνων» - Η Βανδή απαντά για την αφίσα του Κεμάλ
-
Στο νοσοκομείο 17χρονος έπειτα από επίθεση εναντίον του με αιχμηρό αντικείμενο
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
Αφού επεξεργάστηκαν τον αγωνιστικό χώρο, αφού έβγαλαν δεκάδες φωτογραφίες από την Τούμπα, οι ποδοσφαιριστές της Μπεσίκτας προπονήθηκαν σήμερα το απόγευμα στο γήπεδο που θα διεξαχθεί η αυριανή αναμέτρηση με τον ΠΑΟΚ.
Η ομάδα της Κωνσταντινούπολης με τις σημαντικές απουσίες, (Λιάγιτς και Ντούγκλας) αναμένεται να παραταχθεί σε σχηματισμό 4-3-3, σύμφωνα και με τα τουρκικά ΜΜΕ.
Ο Έρτσιν θα καθίσει κάτω από τα δοκάρια, με τους Βίντα, Ουέλιντον να είναι μπροστά του. Δεξιά θα είναι Ενσακαλά και αριστερά ο Νεγκίπ. Στην μεσαία γραμμή θα κινούνται ο Χάτσινσον με τον Όζιακουπ και λίγο πιο μποστά τους θα είναι ο Μενσά. Στην επίθεση αριστερά Λενς, δεξιά ο Νκουντού και στην κορυφή της επίθεσης θα είναι ο Λάριν.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις