![Γιαννούλης : «Να συνεχίσουμε με το ίδιο πάθος, πολύ ώριμος ο Τζόλης»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/08/51339391-e1598387940160-768x496.jpg)
Γιαννούλης : «Να συνεχίσουμε με το ίδιο πάθος, πολύ ώριμος ο Τζόλης»
Μετά τη νίκη του ΠΑΟΚ επί της Μπεσίκτας, ο Δημήτρης Γιαννούλης στάθηκε στη πολύ καλή εμφάνιση του Χρήστου Τζόλη.
Spotlight
-
Πορτοκαλί συναγερμός για φωτιές σε μεγάλο μέρος της χώρας – Ο χάρτης της Πολιτικής Προστασίας
-
Συναγερμός στη Γάζα: Ανιχνεύτηκε πολιομυελίτιδα στα λύματα - Σε κίνδυνο χιλιάδες άνθρωποι
-
Τα ανάπηρα ζώα μπορούν να ζήσουν μια ζωή με αξιοπρέπεια – Τα ειδικά σχεδιασμένα αμαξίδια
-
Στο νοσοκομείο 17χρονος έπειτα από επίθεση εναντίον του με αιχμηρό αντικείμενο
Ο ΠΑΟΚ πανηγυρίζει με την ομάδα του Αμπέλ Φερέιρα να βρίσκεται πλέον στην επόμενη φάση του Champions League.
Οι «ασπρόμαυροι» νίκησαν την Μπεσίκτας, με τον Δημήτρη Γιαννούλη να πλέκει το εγκώμιο του νεαρού Τζόλη. Ο αμυντικός του ΠΑΟΚ αποθέωσε τον νεαρό παίκτη, ενώ τόνισε πως θα πρέπει να παίξουν με το ίδιο πάθος και στους επόμενους αγώνες.
«Κάναμε ένα πολύ καλό παιχνίδι, ίσως μας αδικεί και το σκορ. Όλα είναι θέμα δουλειάς, προσπαθούμε πολύ στην προπόνηση, δουλεύουμε σκληρά και θα πρέπει να συνεχίσουμε με το ίδιο πάθος που δείξαμε σήμερα. Μπήκαμε αποφασισμένοι στο γήπεδο να τελειώσουμε το παιχνίδι. Η Μπεσίκτας ανοίχτηκε και αυτό ήταν το κλειδί για εμάς.
Ο Τζόλης είναι ένας παίκτης που όταν μπαίνει στο γήπεδο δείχνει πολύ ώριμος. Δουλεύει πάρα πολύ στις προπονήσεις και θα πάνε όλα καλά για αυτόν. Θα είμαστε ακόμη καλύτεροι στα επόμενα παιχνίδια».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις