![Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Δημοσίευσε την πρώτη κοινή φωτογραφία με τον σύντροφό της](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/08/γηξ.jpg)
Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Δημοσίευσε την πρώτη κοινή φωτογραφία με τον σύντροφό της
Μια από τις καλύτερες περιόδους της ζωής της διανύει η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου, αφού τόσο η επαγγελματική όσο και η προσωπική της ζωή πάει από το καλό στο καλύτερο
Spotlight
-
Παραμένει στη φυλακή ο Ηλίας Κασιδιάρης – Απορρίφθηκε το αίτημα αποφυλάκισης
-
Άγριο επεισόδιο στη Θεσσαλονίκη - Ομάδα ανδρών ξυλοφόρτωσε ζευγάρι και τους έσπασε το μαγαζί
-
Ανορθόδοξες συμβουλές για να «ξεγελάσουμε» τη ζέστη
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
Μια από τις καλύτερες περιόδους της ζωής της διανύει η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου, αφού τόσο η επαγγελματική όσο και η προσωπική της ζωή πάει από το καλό στο καλύτερο.
Τους τελευταίους μήνες, η ταλαντούχα ηθοποιός είναι ζευγάρι με τον Σωτήρη Χατζάκη.
Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου είχε μιλήσει για τη σχέση της δίχως να κρύψει ότι είναι ευτυχισμένη. «Είμαστε μαζί. Είμαστε αρκετούς μήνες μαζί. Δεν είναι δύσκολο να δουλεύεις με τον σύντροφό σου. Είμαστε και οι δυο πολύ αφοσιωμένοι σε αυτό που κάνουμε. Στο θέατρο είμαστε εγώ ηθοποιός κι εκείνος σκηνοθέτης, μόλις βγούμε από την πρόβα λέμε ναι, είμαστε μαζί».
Η κοινή φωτογραφία για τα γενέθλια του αγαπημένου της
«Χρόνια πολλά αγαπημένε μου!! Με υγειά, επιτυχίες και πολλή πολλή αγάπη!!» ευχήθηκε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου στον σκηνοθέτη Σωτήρη Χατζάκη με μια φωτογραφία που ξεχειλίζει έρωτα.ΑΛΕΞ
Δείτε την φωτογραφία
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις