![Σεντ Γκάλεν: Ακόμη μία μεταγραφή για την αντίπαλο της ΑΕΚ](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/09/1-90.jpg)
Σεντ Γκάλεν: Ακόμη μία μεταγραφή για την αντίπαλο της ΑΕΚ
Την ενίσχυση του ρόστερ συνεχίζει, η επερχόμενη αντίπαλος της ΑΕΚ στον τρίτο προκριματικό γύρο του Europa League, Σεντ Γκάλεν, καθώς ανακοίνωσε την πέμπτη της μεταγραφή
Spotlight
-
Τεράστια ζήτηση για πολυτελείς κατοικίες στην Ελλάδα - Δεύτερη στον κόσμο
-
Σοκαριστικές εικόνες - Συνεθλίβη η θέση του οδηγού του τουριστικού λεωφορείου που «καρφώθηκε» σε νταλίκα
-
Οφείλεται ο υπερτουρισμός στα φθηνά αεροπορικά εισιτήρια; Τι υποστηρίζει αναλυτής
-
Ατύχημα στο λιμάνι της Σίφνου – Έσπασε ο κάβος και χτύπησε επιβάτες μοτοσυκλέτας
Μπορεί η ΑΕΚ να ετοιμάζεται αυτή τη στιγμή για τον τελικό κυπέλλου με τον Ολυμπιακό, ωστόσο έχει στο πίσω μέρος του μυαλού της και τις μεγάλες αναμετρήσεις που θα δώσει με την Σεντ Γκάλεν.
Η Ένωση έχει ήδη ξεκινήσει το «σκανάρισμα» της δευτεραθλήτριας της Ελβετίας, την οποία θα αντιμετωπίσει στον τρίτο προκριματικό γύρο του Europa League.
Έτσι οι Ελβετοί ανακοίνωσαν την πέμπτη του φετινή μεταγραφική κίνηση, καθώς επισημοποίησαν την απόκτηση του Μπασίλ Στίλχαρτ από την Τουν και θα τεθεί αντιμέτωπος με τους παίκτες του Μάσιμο Καρέρα.
Ο 26χρονος μέσος αποτελεί την πέμπτη μεταγραφική κίνηση της Σεντ Γκάλεν το φετινό καλοκαίρι.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις