![Ζέτα Μακρυπούλια: «Με απέρριψαν από ρόλο γιατί δεν είμαι ....»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/09/π-2.jpg)
Ζέτα Μακρυπούλια: «Με απέρριψαν από ρόλο γιατί δεν είμαι ….»
Η Ζέτα Μακρυπούλια αποκάλυψε ότι παρακολουθεί φανατικά τη σειρά «Άγριες μέλισσες», έφτιαξε πατατοσαλάτα, ενώ εξομολογήθηκε ότι κάποτε την απέρριψαν λέγοντάς της ότι δεν είναι το «κορίτσι της διπλανής πόρτας».
Spotlight
-
Εφτά χρόνια φυλακή στα δύο αδέρφια για τον θάνατο 52χρονου - Τον είχαν ξυλοκοπήσει επειδή τάιζε αδέσποτα ζώα
-
Καυγάς Γεωργιάδη - Πολάκη στη Βουλή: «Τέτοιος δειλός ήσουν πάντα, φύγε, ουστ» - «Να ανακαλέσεις»
-
Τελείωσε το παραμύθι για πρίγκιπα Χάρι και Μέγκαν Μαρκλ
-
Πέθαινε το παιδί του και έπαιζε Playstation - Τα sms της τραγικής μητέρας
Η Ζέτα Μακρυπούλια αποκάλυψε ότι παρακολουθεί φανατικά τη σειρά «Άγριες μέλισσες», έφτιαξε πατατοσαλάτα, ενώ εξομολογήθηκε ότι κάποτε την απέρριψαν λέγοντάς της ότι δεν είναι το «κορίτσι της διπλανής πόρτας».
Ο λόγος που έχει χάσει ρόλο
«Κάποτε μου είχαν πει ότι δεν είμαι ακριβώς το κορίτσι της διπλανής πόρτας. Έτσι μου είχαν πει για έναν ρόλο κάποτε. Ήταν για ένα άλλο κανάλι, αλλά για σίριαλ που παίζεται ακόμα. Θα ήμουν εγώ και ένας σύντροφος. Θα κάναμε ένα ζευγάρι. Ίσως αυτός που μου το είπε θεωρεί ότι βγαίνω πάντα έτσι έξω», είπε η Ζέτα Μακρυπούλια.
«Το Ρουκ Ζουκ είναι το φάρμακό μου»
«Αυτό το παιχνίδι το αγαπούσα από μικρή. Το ζητούσα αυτό το παιχνίδι και το έχω συζητήσει με διάφορα κανάλια μέχρι να φτάσουμε εδώ που έγινε. Είμαι πολύ ευτυχισμένη που έχω το Ρουκ Ζουκ, ειδικά τώρα. Με όλο αυτό το πράγμα που έχει συμβεί, το Ρουκ Ζουκ είναι το φάρμακό μου. Δεν υπάρχει περίπτωση να πάω εκεί, και νεύρα να έχω και στενοχωρημένη να είμαι, να μην αλλάξει η διάθεσή μου».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις