![Φαινόμενο Ζαλγκίρις, κέρδισε και την Εφές! (89-73)](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/10/1-408.jpg)
Φαινόμενο Ζαλγκίρις, κέρδισε και την Εφές! (89-73)
Μια Ζαλγκίρις από άλλο... πλανήτη, μπροστά σε 5011 οπαδούς της επιβλήθηκε με 89-73 επί της Εφές και έκανε το 4Χ4 στην φετινή Ευρωλίγκα. Πολυτιμότερος για τους Λιθουανούς ο Κεβάριους Χέιζ με 17 πόντους
Spotlight
-
Κέρδισε... βραβείο για τον πιο ανόητο θάνατο - Δικηγόρος έπεσε από ουρανοξύστη για να αποδείξει ότι έχει δίκιο
-
Πρώτη φορά κατηγορούμενοι κυκλώματος εκβιαστών συνδέονται με οπαδική βία λέει η Δημογλίδου
-
«Απειλείται το ζωικό κεφάλαιο της Περιφέρειας» - Νέο κρούσμα πανώλης σε αιγοπρόβατα στη Λάρισα
-
Συναγερμός στη Γάζα: Ανιχνεύτηκε πολιομυελίτιδα στα λύματα - Σε κίνδυνο χιλιάδες άνθρωποι
Μια Ζαλγκίρις από άλλο… πλανήτη, μπροστά σε 5011 οπαδούς της επιβλήθηκε με 89-73 επί της Εφές και έκανε το 4Χ4 στην φετινή Ευρωλίγκα. Πολυτιμότερος για τους Λιθουανούς ο Κεβάριους Χέιζ με 17 πόντους.
Οι Λιθουανοί δείχνουν πως παρόλο που έχασαν τον Σαρούνας Γιασικεβίτσιους από την Μπαρτσελόνα, όχι μόνο δεν… έπεσαν, αλλά δείχνουν πιο δυνατοί από ποτέ.
Τρία σερί διπλά με Ολυμπιακό, Χίμκι και Ερυθρό Αστέρα και τώρα «ροζ φύλλο» με διψήφια διαφορά από την Αναντολού Εφές που μετράει μόνο 1 νίκη στις πρώτες τέσσερις αγωνιστικές.
Τα δεκάλεπτα: 25-16, 41-35, 66-55, 89-73
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις