Κοροναϊός : Θετικός ο βουλευτής Έβρου της ΝΔ Σταύρος Κελέτσης
Σε καραντίνα τέθηκε ο βουλευτής Έβρου της ΝΔ Σταύρος Κελέτσης, καθώς βρέθηκε θετικός στον κοροναϊό, χωρίς ωστόσο να έχει συμπτώματα. Τι έγραψε στο facebook
Spotlight
-
«Πρωταθλήτρια» Ευρώπης στην ακρίβεια η Ελλάδα - Σε ποια προϊόντα αυξήθηκαν οι τιμές [πίνακες]
-
ΣΥΡΙΖΑ: Φέρνει στη Βουλή την αποκάλυψη του in ότι το Μαξίμου ετοιμάζει αγορά νέου λογισμικού παρακολούθησης
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
-
Συνέλαβαν εργοδότη για επίθεση με ρατσιστικό κίνητρο σε υπάλληλό του - Τον καταδίωκε με αυτοκίνητο
Σε καραντίνα τέθηκε ο βουλευτής Έβρου της ΝΔ Σταύρος Κελέτσης, καθώς βρέθηκε θετικός στον κοροναϊό.
Σε ανάρτησή του στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook ο κ. Κελέτσης έγραψε πως υποβλήθηκε σε τεστ μοριακού ελέγχου μετά την εκδήλωση κρούσματος στο γραφείο του στην Αλεξανδρούπολη.
Το τεστ του κ. Κελέτση ήταν θετικό στον κοροναϊό ήταν θετικό. Ο γαλάζιος βουλευτής ακολουθώντας τις οδηγίες των ειδικών τέθηκε σε καραντίνα.
«Μετά την εκδήλωση κρούσματος Κορωνοιού στο γραφείο μου στην Αλεξανδρούπολη, υποβλήθηκα κι εγώ σε τεστ μοριακού ελέγχου, σε συνεργασία με τις αρμόδιες υπηρεσίες της Βουλής και τον ΕΟΔΥ το οποίο υπήρξε θετικό, χωρίς να έχω καθόλου συμπτώματα. Αυτονόητα ακολουθώ τις οδηγίες των ειδικών και τέθηκα σε καραντίνα. Με την βοήθεια του Θεού, τις προσευχές σας και την αγάπη σας είμαι βέβαιος πως θα κερδίσω κι αυτή τη μάχη. Ακολουθείτε αυστηρά τις οδηγίες των ειδικών!» έγραψε στο facebook ο βουλευτής της ΝΔ.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις